Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се
Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Latest imagesLatest images  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

Kiko Todoroski Facebook Page
Фотографија на профилот


Latest topics
Пријатели


 

 
 

Христијан Тодороски Фан Клуб - Портал G+Jv+Jf0vQpK2Hs3jvlcAAAAASUVORK5CYII=


Христијан Тодороски Фан Клуб - Портал PzaOWT06178BOVgwjnvfcBwAAAAASUVORK5CYII=

Рекламен Банер
Рекламен банер за Фан Клубот на Христијан Тодороски

Денес фан клубот на Христијан прави 3 години од своето постоење
Христијан Тодороски Фан Клуб - Портал Icon_minitimeПон 05 Мај 2014, 12:42 by Todoroska♥
Денес фан клубот на Христијан Тодороски прави 3 години од своето постоење.На овој ден во 2011 годниа беше основан фан клубот на Христијан Тодороски.Ние секогаш ке бидиме со Христијан и ќе го подржуваме во тоа што го …


[ Full reading ]
Comments: 2
Христијан Тодороски го објави видео записот за песната „Херој“
Христијан Тодороски Фан Клуб - Портал Icon_minitimeПон 28 Апр 2014, 13:21 by Todoroska♥
Христијан Тодороски Фан Клуб - Портал P10


„Херој“ е емотивна балада 

Музиката е на Димитар Синдилиев и текст на Христијан Тодороски додека видео записот е сниман во Битола со Cut продукција


[ Full reading ]
Comments: 1
2 Години Христијан Тодороски Фан Клуб
Христијан Тодороски Фан Клуб - Портал Icon_minitimeНед 05 Мај 2013, 12:47 by Todoroska♥
Денес фан клубот на Христијан прави 2 годни од своето постоење.На овој ден во 2011 годниа беше основан фан клубот на Христијан Тодороски

Comments: 0
Ексклузивно: Кико од Идол не е веќе во План Б!?
Христијан Тодороски Фан Клуб - Портал Icon_minitimeПет 26 Апр 2013, 17:27 by Todoroska♥
Музика 24 дознава дека Христијан Тодороски Кико познат како Кико од Идол веќе не е во План Б продукција. Поради тоа што веќе долго време оваа продуценска куќа нема направено ништо за него и неговата музичка кариера. …

[ Full reading ]
Comments: 0
Новата Песна на Кико ќе биде готова за околу месец дена
Христијан Тодороски Фан Клуб - Портал Icon_minitimeСаб 08 Дек 2012, 18:15 by Todoroska♥
За околу месец дена, Кико пак ќе не израдува со нова песна и спот.Наскоро очекувајте ја новата песна на Кико тоа ќе биде една убава балада. Very Happy

Comments: 1
Новата Песна на Кико - Одиме до крај на граници од Макфест 2012
Христијан Тодороски Фан Клуб - Портал Icon_minitimeСре 14 Ное 2012, 13:56 by Todoroska♥


Музика : Зоран Алексиќ

Аранжман : Зоран Алексиќ

Текст : Христијан Тодороски


Comments: 0
Слушнете го рефренот на новата песна на Христијан за Макфест 2012
Христијан Тодороски Фан Клуб - Портал Icon_minitimeПон 27 Aвг 2012, 14:27 by Todoroska♥
Слушнете го рефренот на новата песна на Христијан за Макфест 2012 од 01:33 до 01:54мин
Дел од новта оесна на Кико:
Само сакам ти да останеш,
да ме понесеш и да не престанеш.
Цело небо над нас, ние едно сме
Не размислувај, и ајде води ме.Comments: 3
Христијан Тодороски ft. Денис Мурат- На овој свет
Христијан Тодороски Фан Клуб - Портал Icon_minitimeСаб 07 Jул 2012, 17:08 by Todoroska♥

Новата песна на Христијан Тодороски - На овој свет заедно со Денис Мурат...Уживајте во летниов период со песнава....
bounce Христијан Тодороски Фан Клуб - Портал 2092155363 Христијан Тодороски Фан Клуб - Портал 2092155363 Христијан Тодороски Фан Клуб - Портал 2092155363


Comments: 2
Кико и Денис во дует насловен „На овој свет“
Христијан Тодороски Фан Клуб - Портал Icon_minitimeПон 02 Jул 2012, 10:46 by Todoroska♥
Уште една музичка соработка од денеска пуштена во македонскиот радиски етер. Станува збор за новата песна на Христијан Тодороски – Кико „На овој свет“ во која му гостува неговиот колега од шоуто „Македонски Идол“, …

[ Full reading ]
Comments: 6
Hristijan  Todoroski Fan Club
Copyright ©2011-2012
Forum design by Mimi*
 
Statistics
Постојат b>495 регистрирани членови
Најновиот регистриран член е Anna555

Нашите членови се испратиле точно 2067 мислења in 291 subjects
Влез
Член:
Лозинка:
Логирај ме автоматски на секоја моја посета:
:: Си ја заворавив лозинката!
Top posters
Todoroska♥
Христијан Тодороски Фан Клуб - Портал Vote_lcapХристијан Тодороски Фан Клуб - Портал Voting_barХристијан Тодороски Фан Клуб - Портал Vote_rcap 
♥Lozanoska♥
Христијан Тодороски Фан Клуб - Портал Vote_lcapХристијан Тодороски Фан Клуб - Портал Voting_barХристијан Тодороски Фан Клуб - Портал Vote_rcap 
Ana.Kiko
Христијан Тодороски Фан Клуб - Портал Vote_lcapХристијан Тодороски Фан Клуб - Портал Voting_barХристијан Тодороски Фан Клуб - Портал Vote_rcap 
jovanna*
Христијан Тодороски Фан Клуб - Портал Vote_lcapХристијан Тодороски Фан Клуб - Портал Voting_barХристијан Тодороски Фан Клуб - Портал Vote_rcap 
.annie.♥
Христијан Тодороски Фан Клуб - Портал Vote_lcapХристијан Тодороски Фан Клуб - Портал Voting_barХристијан Тодороски Фан Клуб - Портал Vote_rcap 
Кикохоличарка до крај♥
Христијан Тодороски Фан Клуб - Портал Vote_lcapХристијан Тодороски Фан Клуб - Портал Voting_barХристијан Тодороски Фан Клуб - Портал Vote_rcap 
eda-srce
Христијан Тодороски Фан Клуб - Портал Vote_lcapХристијан Тодороски Фан Клуб - Портал Voting_barХристијан Тодороски Фан Клуб - Портал Vote_rcap 
Davor
Христијан Тодороски Фан Клуб - Портал Vote_lcapХристијан Тодороски Фан Клуб - Портал Voting_barХристијан Тодороски Фан Клуб - Портал Vote_rcap 
DareFan
Христијан Тодороски Фан Клуб - Портал Vote_lcapХристијан Тодороски Фан Клуб - Портал Voting_barХристијан Тодороски Фан Клуб - Портал Vote_rcap 
KikoFan
Христијан Тодороски Фан Клуб - Портал Vote_lcapХристијан Тодороски Фан Клуб - Портал Voting_barХристијан Тодороски Фан Клуб - Портал Vote_rcap 
Кој е он-лајн?
In total there is 1 user online :: 0 Регистрирани, 0 Скриени и 1 Гост

Никој

Најмногу членови кои го посетиле форумот воеднаш се 42 во Пон 11 Jул 2011, 11:45
Час