Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

Share | 
 

 Од овде можете да ја спуштите песната на кико

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
АвторПорака
Todoroska♥
Администратор
avatar

Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 32

ПишувањеПредмет: Од овде можете да ја спуштите песната на кико    Сре 08 Јун 2011, 10:57

[You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
http://kikotodoroskifanclub.forummk.com
Ana.Kiko
Модератор
avatar

Број на мислења : 247
Reputation : 11
Член од : 2011-05-08
Години : 23
Местолокација : скопје

ПишувањеПредмет: Re: Од овде можете да ја спуштите песната на кико    Сре 08 Јун 2011, 12:17

си ја спуштив

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
кико сонце нашее
Вратете се на почетокот Go down
.annie.♥
Модератор
avatar

Број на мислења : 151
Reputation : 2
Член од : 2011-05-09
Години : 19

ПишувањеПредмет: Re: Од овде можете да ја спуштите песната на кико    Сре 08 Јун 2011, 17:56

Си ја спуштив и во мобилен си ја ставив да ми ѕвони

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
I love you the most [You must be registered and logged in to see this image.]

Spoiler:
 

Вратете се на почетокот Go down
jovanna*
Член
avatar

Број на мислења : 217
Reputation : 1
Член од : 2011-05-07
Години : 20
Местолокација : Ohrid

ПишувањеПредмет: Re: Од овде можете да ја спуштите песната на кико    Чет 09 Јун 2011, 07:59

луѓе сте се измачиле јас веќе пред 1 недела ја имам со оваа постапка:
-селектирате линк на која било песна од youutube
- отварате на оваа страна [You must be registered and logged in to see this link.]
-го внесувате линкот кај делчето download
- и притискате download
и тоа е се СЕ НАДЕВАМ ЌЕ ВИ ПОСЛУЖИ И ЗА ДРУГИ ПЕСНИ АКО НЕ СЕ ИЗЛЕЗЕНИ А ГИ ИМА НА youtube

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]Baby you light up my world like nobody else [You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
.annie.♥
Модератор
avatar

Број на мислења : 151
Reputation : 2
Член од : 2011-05-09
Години : 19

ПишувањеПредмет: Re: Од овде можете да ја спуштите песната на кико    Чет 09 Јун 2011, 16:43

jovanna* напиша:
луѓе сте се измачиле јас веќе пред 1 недела ја имам со оваа постапка:
-селектирате линк на која било песна од youutube
- отварате на оваа страна [You must be registered and logged in to see this link.]
-го внесувате линкот кај делчето download
- и притискате download
и тоа е се СЕ НАДЕВАМ ЌЕ ВИ ПОСЛУЖИ И ЗА ДРУГИ ПЕСНИ АКО НЕ СЕ ИЗЛЕЗЕНИ А ГИ ИМА НА youtube
Леле Јована фала ти најмногуууу

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
I love you the most [You must be registered and logged in to see this image.]

Spoiler:
 

Вратете се на почетокот Go down
jovanna*
Член
avatar

Број на мислења : 217
Reputation : 1
Член од : 2011-05-07
Години : 20
Местолокација : Ohrid

ПишувањеПредмет: Re: Од овде можете да ја спуштите песната на кико    Чет 09 Јун 2011, 16:58

ништооо

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]Baby you light up my world like nobody else [You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Од овде можете да ја спуштите песната на кико    

Вратете се на почетокот Go down
 
Од овде можете да ја спуштите песната на кико
Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Фан Клуб :: Активности-
Отиди до: