Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

Share
 

 Кико ке пее на Охрид Фест!!!

Go down 
АвторПорака
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥

Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 33

Кико ке пее на Охрид Фест!!! Empty
ПишувањеПредмет: Кико ке пее на Охрид Фест!!!   Кико ке пее на Охрид Фест!!! Icon_minitimeЧет 28 Jул 2011, 07:33

Кико ке настапи на поп вечерта и на вечерата за нови звезди на 24 и 25 август

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
http://kikotodoroskifanclub.forummk.com
nadica doneva
Член
nadica doneva

Број на мислења : 5
Reputation : 0
Член од : 2011-07-25

Кико ке пее на Охрид Фест!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кико ке пее на Охрид Фест!!!   Кико ке пее на Охрид Фест!!! Icon_minitimeЧет 28 Jул 2011, 08:49

ke se imituva li na nekoj kanal ohrid fest za da mozeme od doma da go sledeme
Вратете се на почетокот Go down
Зоки4
Член
Зоки4

Број на мислења : 32
Reputation : 0
Член од : 2011-06-28
Години : 22
Местолокација : Кичево

Кико ке пее на Охрид Фест!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кико ке пее на Охрид Фест!!!   Кико ке пее на Охрид Фест!!! Icon_minitimeЧет 28 Jул 2011, 13:55

nadica doneva напиша:
ke se imituva li na nekoj kanal ohrid fest za da mozeme od doma da go sledeme

Мислам дека Македонската Телевизија ќе го имитува Smile

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.] Гласот твој ќе ми земе, и памет и здив! [You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Кико ке пее на Охрид Фест!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кико ке пее на Охрид Фест!!!   Кико ке пее на Охрид Фест!!! Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Кико ке пее на Охрид Фест!!!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Фан Клуб :: Активности-
Отиди до: