Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

Share
 

 Сам на снегот" - видео записот на Кико кој ќе ја разбуди фантазијата во вас

Go down 
АвторПорака
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥

Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 33

Сам на снегот" - видео записот на Кико кој ќе ја разбуди фантазијата во вас Empty
ПишувањеПредмет: Сам на снегот" - видео записот на Кико кој ќе ја разбуди фантазијата во вас   Сам на снегот" - видео записот на Кико кој ќе ја разбуди фантазијата во вас Icon_minitimeПон 12 Дек 2011, 17:14

Новиот хит на Христијан Тодороски - Кико кој имавте можност да го слушнете деновиве во радио етерот, сега доби и видео запис.
Имено синглот зад кој се потпишуваат браќата Јован и Иван Јованови, а го изведува Кико сега доби и видео запис кој дефинитивно ќе го разбуди новогодишниот дух и кај вас.

"Сам на снегот" е песна која успеа да воодушеви многумина и да изброи голема слушаност уште пред појавувањето на нејзиниот видео запис.

Во продолжението ви го приложуваме видеото на ексклузивецот на Мак Мјузик, погледнете го и уживајте во новогодишната моќ на ова видео.Сам на снегот" - видео записот на Кико кој ќе ја разбуди фантазијата во вас Kiko-todoroski-01

Сам на снегот" - видео записот на Кико кој ќе ја разбуди фантазијата во вас Kiko-todoroski-02

Сам на снегот" - видео записот на Кико кој ќе ја разбуди фантазијата во вас Kiko-todoroski-04

Сам на снегот" - видео записот на Кико кој ќе ја разбуди фантазијата во вас Kiko-todoroski-05


_________________
Сам на снегот" - видео записот на Кико кој ќе ја разбуди фантазијата во вас 598340306398999448552180Сам на снегот" - видео записот на Кико кој ќе ја разбуди фантазијата во вас Normal52Сам на снегот" - видео записот на Кико кој ќе ја разбуди фантазијата во вас 558356268521846569601542
Вратете се на почетокот Go down
http://kikotodoroskifanclub.forummk.com
 
Сам на снегот" - видео записот на Кико кој ќе ја разбуди фантазијата во вас
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Христијан Тодороски :: Новости-
Отиди до: