Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

Share
 

 ЕКСКЛУЗИВНО: КИКО СО НОВА РОДЕНДЕНСКА ТЕТОВАЖА

Go down 
АвторПорака
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥

Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 33

ЕКСКЛУЗИВНО: КИКО СО НОВА РОДЕНДЕНСКА ТЕТОВАЖА  Empty
ПишувањеПредмет: ЕКСКЛУЗИВНО: КИКО СО НОВА РОДЕНДЕНСКА ТЕТОВАЖА    ЕКСКЛУЗИВНО: КИКО СО НОВА РОДЕНДЕНСКА ТЕТОВАЖА  Icon_minitimeСаб 07 Апр 2012, 09:50

Ексклузивно Музика24 ве информираме дека Кико ја направи 5-та тетоважа на своето тело. Останатите 4 не знаеме каде точно се наоѓаат, но последната која тој ја напреви во средата се наоѓа на рацете.


-Тетоважата ми е 5-та по ред и е подарок за мојот 20-ри роденден од една моја драга личност. Тетоважата ја правев кај Роберт Китановски во средата утрото од 10 часот. Таа всушност претставува почетниот текст од песната "Drop the world" од Лил Вејн и Еминем... "I got ice in my veins, blood in my eyes, Hate in my heart, love in my mind, I seen nights full of pain, days of the same, You keep the sunshine, save me the rain...", а овој текст го истетовирав затоа што секој човек си има кризен период во животот и му иде да отера се у к*урац т.е. како што вели самата песна "So I pick the world up and I'm a drop it on your fuckin' head..." - изјави Кико за музичкиот портал Музика24.

Кико денес 7-ми април го слави 20-от роденден. Музика24 му го честита роденденот и му посакува многу нови хитови, многу здравје и се разбира нови тетоважи.

Среќен роденден! Чекаме торта Smile
ЕКСКЛУЗИВНО: КИКО СО НОВА РОДЕНДЕНСКА ТЕТОВАЖА  Kiko_novatetovaza_1_so_logo
ЕКСКЛУЗИВНО: КИКО СО НОВА РОДЕНДЕНСКА ТЕТОВАЖА  Kiko_novatetovaza_2_so_logo

превземено до музика24.ком.мк

_________________
ЕКСКЛУЗИВНО: КИКО СО НОВА РОДЕНДЕНСКА ТЕТОВАЖА  598340306398999448552180ЕКСКЛУЗИВНО: КИКО СО НОВА РОДЕНДЕНСКА ТЕТОВАЖА  Normal52ЕКСКЛУЗИВНО: КИКО СО НОВА РОДЕНДЕНСКА ТЕТОВАЖА  558356268521846569601542
Вратете се на почетокот Go down
http://kikotodoroskifanclub.forummk.com
Ana.Kiko
Модератор
Ana.Kiko

Број на мислења : 247
Reputation : 11
Член од : 2011-05-08
Години : 24
Местолокација : скопје

ЕКСКЛУЗИВНО: КИКО СО НОВА РОДЕНДЕНСКА ТЕТОВАЖА  Empty
ПишувањеПредмет: Re: ЕКСКЛУЗИВНО: КИКО СО НОВА РОДЕНДЕНСКА ТЕТОВАЖА    ЕКСКЛУЗИВНО: КИКО СО НОВА РОДЕНДЕНСКА ТЕТОВАЖА  Icon_minitimeСаб 07 Апр 2012, 15:01

Very Happy

_________________
ЕКСКЛУЗИВНО: КИКО СО НОВА РОДЕНДЕНСКА ТЕТОВАЖА  Todorovski
кико сонце нашее
Вратете се на почетокот Go down
 
ЕКСКЛУЗИВНО: КИКО СО НОВА РОДЕНДЕНСКА ТЕТОВАЖА
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Христијан Тодороски :: Новости-
Отиди до: