Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се
Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се
Христијан Тодороски Фан Клуб
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Latest imagesLatest images  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

 

 ЕКСКЛУЗИВНО: КИКО СО НОВА РОДЕНДЕНСКА ТЕТОВАЖА

Go down 
2 posters
АвторПорака
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥


Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 38

ЕКСКЛУЗИВНО: КИКО СО НОВА РОДЕНДЕНСКА ТЕТОВАЖА  Empty
ПишувањеПредмет: ЕКСКЛУЗИВНО: КИКО СО НОВА РОДЕНДЕНСКА ТЕТОВАЖА    ЕКСКЛУЗИВНО: КИКО СО НОВА РОДЕНДЕНСКА ТЕТОВАЖА  Icon_minitimeСаб 07 Апр 2012, 09:50

Ексклузивно Музика24 ве информираме дека Кико ја направи 5-та тетоважа на своето тело. Останатите 4 не знаеме каде точно се наоѓаат, но последната која тој ја напреви во средата се наоѓа на рацете.


-Тетоважата ми е 5-та по ред и е подарок за мојот 20-ри роденден од една моја драга личност. Тетоважата ја правев кај Роберт Китановски во средата утрото од 10 часот. Таа всушност претставува почетниот текст од песната "Drop the world" од Лил Вејн и Еминем... "I got ice in my veins, blood in my eyes, Hate in my heart, love in my mind, I seen nights full of pain, days of the same, You keep the sunshine, save me the rain...", а овој текст го истетовирав затоа што секој човек си има кризен период во животот и му иде да отера се у к*урац т.е. како што вели самата песна "So I pick the world up and I'm a drop it on your fuckin' head..." - изјави Кико за музичкиот портал Музика24.

Кико денес 7-ми април го слави 20-от роденден. Музика24 му го честита роденденот и му посакува многу нови хитови, многу здравје и се разбира нови тетоважи.

Среќен роденден! Чекаме торта Smile
ЕКСКЛУЗИВНО: КИКО СО НОВА РОДЕНДЕНСКА ТЕТОВАЖА  Kiko_novatetovaza_1_so_logo
ЕКСКЛУЗИВНО: КИКО СО НОВА РОДЕНДЕНСКА ТЕТОВАЖА  Kiko_novatetovaza_2_so_logo

превземено до музика24.ком.мк
Вратете се на почетокот Go down
https://kikotodoroskifanclub.forummk.com
Ana.Kiko
Модератор
Ana.Kiko


Број на мислења : 247
Reputation : 11
Член од : 2011-05-08
Години : 29
Местолокација : скопје

ЕКСКЛУЗИВНО: КИКО СО НОВА РОДЕНДЕНСКА ТЕТОВАЖА  Empty
ПишувањеПредмет: Re: ЕКСКЛУЗИВНО: КИКО СО НОВА РОДЕНДЕНСКА ТЕТОВАЖА    ЕКСКЛУЗИВНО: КИКО СО НОВА РОДЕНДЕНСКА ТЕТОВАЖА  Icon_minitimeСаб 07 Апр 2012, 15:01

Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
 
ЕКСКЛУЗИВНО: КИКО СО НОВА РОДЕНДЕНСКА ТЕТОВАЖА
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Ексклузивно: Кико од Идол не е веќе во План Б!?
» Христијан Тодороски - Кико со нова песна и сопт
» Христијан Тодороски со договор и нова песна
» Кико и Ивица под опсада
» Кико е сам на снегот...

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Христијан Тодороски :: Новости-
Отиди до: