Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

Share
 

 Новата Песна на Кико ќе биде готова за околу месец дена

Go down 
АвторПорака
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥

Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 33

Новата Песна на Кико ќе биде готова за околу месец дена Empty
ПишувањеПредмет: Новата Песна на Кико ќе биде готова за околу месец дена   Новата Песна на Кико ќе биде готова за околу месец дена Icon_minitimeСаб 08 Дек 2012, 18:15

За околу месец дена, Кико пак ќе не израдува со нова песна и спот.Наскоро очекувајте ја новата песна на Кико тоа ќе биде една убава балада. Very Happy

_________________
Новата Песна на Кико ќе биде готова за околу месец дена 598340306398999448552180Новата Песна на Кико ќе биде готова за околу месец дена Normal52Новата Песна на Кико ќе биде готова за околу месец дена 558356268521846569601542
Вратете се на почетокот Go down
http://kikotodoroskifanclub.forummk.com
eda-srce
Член
eda-srce

Број на мислења : 52
Reputation : -1
Член од : 2012-02-29
Години : 24
Местолокација : Kikоо

Новата Песна на Кико ќе биде готова за околу месец дена Empty
ПишувањеПредмет: Re: Новата Песна на Кико ќе биде готова за околу месец дена   Новата Песна на Кико ќе биде готова за околу месец дена Icon_minitimeСаб 15 Дек 2012, 12:53

Едвај чекам да ја слушнам сигурно ке биде убава како и останатите песни на Христијан Very Happy

_________________
Новата Песна на Кико ќе биде готова за околу месец дена Images?q=tbn:ANd9GcSLNxvro_oIfQWC_VfIsFeFuUjKqDsIpFR9Sk_DybEGMLPRDFbY3-OrhLpFEA
Вратете се на почетокот Go down
 
Новата Песна на Кико ќе биде готова за околу месец дена
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Христијан Тодороски :: Новости-
Отиди до: