Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

Share
 

 Калиопи и идолите - Не е крај на се

Go down 
АвторПорака
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥

Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 33

Калиопи и идолите - Не е крај на се  Empty
ПишувањеПредмет: Калиопи и идолите - Не е крај на се    Калиопи и идолите - Не е крај на се  Icon_minitimeСре 01 Јун 2011, 13:02


Калиопи ја презентираше песната која ја сними заедно со нив. Песната се вика - „Не е крај на се“.
Ве оставаме да уживате во нивната прва заедничка песна, а ние се надеваме дека ќе следуваат уште многу други!

_________________
Калиопи и идолите - Не е крај на се  598340306398999448552180Калиопи и идолите - Не е крај на се  Normal52Калиопи и идолите - Не е крај на се  558356268521846569601542
Вратете се на почетокот Go down
http://kikotodoroskifanclub.forummk.com
jovanna*
Член
jovanna*

Број на мислења : 217
Reputation : 1
Член од : 2011-05-07
Години : 21
Местолокација : Ohrid

Калиопи и идолите - Не е крај на се  Empty
ПишувањеПредмет: Re: Калиопи и идолите - Не е крај на се    Калиопи и идолите - Не е крај на се  Icon_minitimeСре 01 Јун 2011, 19:14

песнава е супер сега ја чекаме од кико Very Happy

_________________
Калиопи и идолите - Не е крај на се  35bw58h
♥️Baby you light up my world like nobody else ♥️
Вратете се на почетокот Go down
 
Калиопи и идолите - Не е крај на се
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Христијан Тодороски :: Новости-
Отиди до: