Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

Share | 
 

 Дали ви се убави тетоважите на Христијан Т?

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 

Дали ви се убави тетоважите на Христијан Т?
 Да.
 Не.
 И Четирите Се Убавки.
 И Четирите Не Се Убави
Види ги резултатите
АвторПорака
Pekol i raj
Член
avatar

Број на мислења : 26
Reputation : 0
Член од : 2011-06-13

ПишувањеПредмет: Дали ви се убави тетоважите на Христијан Т?   Пет 01 Jул 2011, 12:20

И Двете се убавки.

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
.annie.♥
Модератор
avatar

Број на мислења : 151
Reputation : 2
Член од : 2011-05-09
Години : 19

ПишувањеПредмет: Re: Дали ви се убави тетоважите на Христијан Т?   Пет 01 Jул 2011, 17:25

Уффф препреунави сеее! Не се опишува со зборови

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
I love you the most [You must be registered and logged in to see this image.]

Spoiler:
 Последната промена е направена од .annie.♥ на Пет 08 Jул 2011, 12:31. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
♥Lozanoska♥
Администратор
avatar

Број на мислења : 282
Reputation : 5
Член од : 2011-05-06
Години : 32

ПишувањеПредмет: Re: Дали ви се убави тетоважите на Христијан Т?   Пет 01 Jул 2011, 19:00

.annie.♥ напиша:
Уффф препреунави сеее! [You must be registered and logged in to see this image.] Не се опишува со зборови [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
Todoroska♥
Администратор
avatar

Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 32

ПишувањеПредмет: Re: Дали ви се убави тетоважите на Христијан Т?   Пет 01 Jул 2011, 19:05

.annie.♥ напиша:
Уффф препреунави сеее! [You must be registered and logged in to see this image.] Не се опишува со зборови [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
http://kikotodoroskifanclub.forummk.com
Ana.Kiko
Модератор
avatar

Број на мислења : 247
Reputation : 11
Член од : 2011-05-08
Години : 23
Местолокација : скопје

ПишувањеПредмет: Re: Дали ви се убави тетоважите на Христијан Т?   Пон 04 Jул 2011, 08:41

И Двете се убавки

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
кико сонце нашее
Вратете се на почетокот Go down
Кикохоличарка до крај♥
Член
avatar

Број на мислења : 107
Reputation : 0
Член од : 2011-05-10

ПишувањеПредмет: Re: Дали ви се убави тетоважите на Христијан Т?   Пет 08 Jул 2011, 10:11

И двете му се најубавии [You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
what is his problem?why is so beautiful?
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]


Вратете се на почетокот Go down
elen4e
Член
avatar

Број на мислења : 11
Reputation : 0
Член од : 2011-07-03
Години : 30

ПишувањеПредмет: Re: Дали ви се убави тетоважите на Христијан Т?   Пет 15 Jул 2011, 09:06

Да сите 4 се убави
Вратете се на почетокот Go down
bi-44
Член
avatar

Број на мислења : 15
Reputation : 0
Член од : 2012-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Дали ви се убави тетоважите на Христијан Т?   Вто 03 Јан 2012, 21:03

elen4e напиша:
Да сите 4 се убави

_________________
го сакам на христијан
Вратете се на почетокот Go down
KikoFan
Член
avatar

Број на мислења : 38
Reputation : 1
Член од : 2011-05-06

ПишувањеПредмет: Re: Дали ви се убави тетоважите на Христијан Т?   Нед 25 Мар 2012, 16:27

Даааааа

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
DareFan
Член
avatar

Број на мислења : 40
Reputation : 0
Член од : 2011-07-14
Години : 23

ПишувањеПредмет: Re: Дали ви се убави тетоважите на Христијан Т?   Пет 13 Апр 2012, 12:10

KikoFan напиша:
Даааааа

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
http://www.darkoilievski.com.mk/
DidiDeko
Член
avatar

Број на мислења : 4
Reputation : 0
Член од : 2012-11-18

ПишувањеПредмет: Re: Дали ви се убави тетоважите на Христијан Т?   Нед 18 Ное 2012, 20:07

да
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Дали ви се убави тетоважите на Христијан Т?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Дали ви се убави тетоважите на Христијан Т?
Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Секојдневие :: Анкети-
Отиди до: