Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се
Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се
Христијан Тодороски Фан Клуб
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Latest imagesLatest images  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

 

  АБ - Канал емисија СТАТУС

Go down 
АвторПорака
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥


Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 38

 АБ - Канал емисија СТАТУС  Empty
ПишувањеПредмет: АБ - Канал емисија СТАТУС     АБ - Канал емисија СТАТУС  Icon_minitimeПон 20 Јун 2011, 20:02

Утре (вторник) со почеток во 22:00 часот на АБ - Канал емисија СТАТУС - Гости Христијан Тодороски и Иво Велоски Smile))
Вратете се на почетокот Go down
https://kikotodoroskifanclub.forummk.com
 
АБ - Канал емисија СТАТУС
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Фан Клуб :: Активности-
Отиди до: