Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се
Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Latest imagesLatest images  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

Добродојдовте во ФанКлубот на Кико Тодороски
Добродојдовте во ФанКлубот на Христијан Тодороски.Доколку сте решени да учевствувате во дискусиите, потребно е да се регистрирате и ги почитувате нашите правила. За било какви информации или прашања, контактирајте со администраторите.
Видете ги мислењата без одговор
 Форум ТемиМислења
Последно мислење

Фан Клуб

 
Нема нови мислења

Добрeдојдовте

Само што станавте дел од овој фан клуб? - Претставете се!
1202Добродојдовте
Саб 24 Ное 2012, 13:09
Ana.Kiko Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Известувања

Правила, прашања, критики, пофалби и сл. поврзани со форумот
21289Среќен Роденден ...
Нед 05 Мај 2013, 12:49
Todoroska♥ Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Активности

Активности на Фан Клубот
2766Гласајте за Хрис...
Сре 30 Апр 2014, 19:52
Todoroska♥ Видете го последното мислење

Христијан Тодороски

 
Нема нови мислења

Новости

Новости за Христијан Тодороски и неговата кариера
45132Денес фан клубот...
Пет 09 Мај 2014, 13:07
eda-srce Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Фото Галерија

Приватни фотографии, фотосесии, настапи
Модератори: .annie.♥, Ana.Kiko
2955Христијан Тодоро...
Нед 13 Jул 2014, 15:07
Todoroska♥ Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Видео Галерија

Видео спотови, свирки, фестивали...
Модератори: .annie.♥, Ana.Kiko
3468ХРИСТИЈАН ТОДОРО...
Нед 11 Мај 2014, 17:28
Todoroska♥ Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Текстови

Дискусија околу текстовите на песните
Модератори: .annie.♥, Ana.Kiko
831Христијан Тодоро...
Пон 28 Апр 2014, 13:27
Todoroska♥ Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Настапи

Овде ќе дознавате каде ке настапува Христијан Тодороски.
Модератори: .annie.♥, Ana.Kiko
2733.Христијан Тодор...
Пет 26 Апр 2013, 17:34
Todoroska♥ Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Интервјуа

Модератори: .annie.♥, Ana.Kiko
1833ХРИСТИЈАН ТОДОРО...
Сре 30 Апр 2014, 16:01
Todoroska♥ Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Биогравија

Дознајте се зa Христијан
Модератор: .annie.♥
11Биографија
Пон 08 Aвг 2011, 12:03
Todoroska♥ Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Разно

Разни разговори за Христијан Тодороски
Модератори: .annie.♥, Ana.Kiko
440Со кој би сакале...
Пон 22 Окт 2012, 13:35
Smako Видете го последното мислење

Секојдневие

 
Нема нови мислења

Оф Топик

Модератори: .annie.♥, Ana.Kiko
15347ИНТЕРНЕТ ТЕЛЕВИЗ...
Сре 20 Aвг 2014, 11:59
Dingo+ Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Анкети

Секакви видови на анкети...
Модератори: .annie.♥, Ana.Kiko
1193Дали ви се убави...
Нед 18 Ное 2012, 20:07
DidiDeko Видете го последното мислење

Архива

 
Нема нови мислења

Архива

Непотребни теми...
413Fanovi od Hristi...
Саб 28 Јан 2012, 18:00
Ana.Kiko Видете го последното мислење
Христијан Тодороски Фан Клуб Empty
Recently shared images
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Кој е он-лајн?
Кој е он-лајн?Нашите членови се испратиле точно 2067 мислења
Постојат b>495 регистрирани членови
Најновиот регистриран член е Anna555
In total there is 1 user online :: 0 Регистрирани, 0 Скриени и 1 Гост
Најмногу членови кои го посетиле форумот воеднаш се 42 во Пон 11 Jул 2011, 11:45

Регистрирани членови: Никој
No users have a birthday today
Users with a birthday within the next 7 days: eda-srce (29)
Legend : [ Администратори ][ Модератори ][ ВИП Група ]

Нови мислењаНови мислењаНема нови мислењаНема нови мислења  Форумот е заклученФорумот е заклучен