Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се
Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Latest imagesLatest images  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

Latest discussions

   Теми  Search in  Одговори  Автор  Видено е  Последно мислење 
Нема нови мислењаLatest topics and discussions - Христијан Тодороски Фан Клуб Empty

 Објава: Денес фан клубот на Христијан прави 3 години од своето постоење


Новости2Todoroska♥1065Пет 09 Мај 2014, 13:07
eda-srce Видете го последното мислење
Нема нови мислењаLatest topics and discussions - Христијан Тодороски Фан Клуб Empty

  Христијан Тодороски го објави видео записот за песната „Херој“


Новости1Todoroska♥848Пон 05 Мај 2014, 13:19
Ana.Kiko Видете го последното мислење
Нема нови мислењаLatest topics and discussions - Христијан Тодороски Фан Клуб Empty

  Гласајте за Христијан на Еуро Муизк


Активности0Todoroska♥972Сре 30 Апр 2014, 19:52
Todoroska♥ Видете го последното мислење
Нема нови мислењаLatest topics and discussions - Христијан Тодороски Фан Клуб Empty

 Објава: 2 Години Христијан Тодороски Фан Клуб


Новости0Todoroska♥860Нед 05 Мај 2013, 12:47
Todoroska♥ Видете го последното мислење
Нема нови мислењаLatest topics and discussions - Христијан Тодороски Фан Клуб Empty

  .Христијан Тодороски - Кико 27.04.2013 Пицерија Ти Амо


Настапи0Todoroska♥1214Пет 26 Апр 2013, 17:34
Todoroska♥ Видете го последното мислење
Нема нови мислењаLatest topics and discussions - Христијан Тодороски Фан Клуб Empty

  Ексклузивно: Кико од Идол не е веќе во План Б!?


Новости0Todoroska♥874Пет 26 Апр 2013, 17:27
Todoroska♥ Видете го последното мислење
Нема нови мислењаLatest topics and discussions - Христијан Тодороски Фан Клуб Empty

  Гласајте за Христијан


Активности0Todoroska♥1042Пет 28 Дек 2012, 09:39
Todoroska♥ Видете го последното мислење
Нема нови мислењаLatest topics and discussions - Христијан Тодороски Фан Клуб Empty

  Новата Песна на Кико ќе биде готова за околу месец дена


Новости1Todoroska♥949Саб 15 Дек 2012, 12:53
eda-srce Видете го последното мислење
Нема нови мислењаLatest topics and discussions - Христијан Тодороски Фан Клуб Empty

 [ Анкета ] Дали ви се убави тетоважите на Христијан Т?


Анкети10Pekol i raj1517Нед 18 Ное 2012, 20:07
DidiDeko Видете го последното мислење
Нема нови мислењаLatest topics and discussions - Христијан Тодороски Фан Клуб Empty

  Новата Песна на Кико - Одиме до крај на граници од Макфест 2012


Новости0Todoroska♥776Сре 14 Ное 2012, 13:56
Todoroska♥ Видете го последното мислење
Нема нови мислењаLatest topics and discussions - Христијан Тодороски Фан Клуб Empty

  Со кој би сакале Кико да направи дует?


Разно21Todoroska♥1714Пон 22 Окт 2012, 13:35
Smako Видете го последното мислење
Нема нови мислењаLatest topics and discussions - Христијан Тодороски Фан Клуб Empty

  Слушнете го рефренот на новата песна на Христијан за Макфест 2012


Новости3Todoroska♥1028Вто 02 Окт 2012, 19:19
♥Lozanoska♥ Видете го последното мислење
Нема нови мислењаLatest topics and discussions - Христијан Тодороски Фан Клуб Empty

  Вторник (28.08.2012) на Плоштад - Македонска Каменица


Настапи0Todoroska♥875Пон 27 Aвг 2012, 13:41
Todoroska♥ Видете го последното мислење
Нема нови мислењаLatest topics and discussions - Христијан Тодороски Фан Клуб Empty

  Понеделник (27.08.2012) Порта - Ресен 22:30


Настапи0Todoroska♥751Пон 27 Aвг 2012, 13:39
Todoroska♥ Видете го последното мислење
Нема нови мислењаLatest topics and discussions - Христијан Тодороски Фан Клуб Empty

  Христијан Тодороски во живо од Cuba Libre Beach-Ohrid (31.07.2012)


Активности0Todoroska♥816Вто 31 Jул 2012, 09:18
Todoroska♥ Видете го последното мислење
Нема нови мислењаLatest topics and discussions - Христијан Тодороски Фан Клуб Empty

  Христијан Тодороски ft. Денис Мурат- На овој свет


Новости2Todoroska♥978Пон 30 Jул 2012, 11:55
PiPi Видете го последното мислење
Нема нови мислењаLatest topics and discussions - Христијан Тодороски Фан Клуб Empty

  Кико и Денис во дует насловен „На овој свет“


Новости6Todoroska♥944Пет 06 Jул 2012, 16:04
PiPi Видете го последното мислење
Нема нови мислењаLatest topics and discussions - Христијан Тодороски Фан Клуб Empty

  Новата Фризура На Кико


Новости5Todoroska♥952Саб 30 Јун 2012, 12:14
Milica Видете го последното мислење
Нема нови мислењаLatest topics and discussions - Христијан Тодороски Фан Клуб Empty

  Новата песна на Христијан


Новости5Todoroska♥912Саб 16 Јун 2012, 13:29
Milos Видете го последното мислење
Нема нови мислењаLatest topics and discussions - Христијан Тодороски Фан Клуб Empty

  BAH SHOW 2012 !!!


Настапи1Todoroska♥903Пет 08 Јун 2012, 06:38
eda-srce Видете го последното мислење
Нема нови мислењаLatest topics and discussions - Христијан Тодороски Фан Клуб Empty

  Христијан Тодороски - Кико со нова песна и сопт


Новости4Todoroska♥951Чет 31 Мај 2012, 18:17
♥Lozanoska♥ Видете го последното мислење
Нема нови мислењаLatest topics and discussions - Христијан Тодороски Фан Клуб Empty

 Објава: Официјалниот Фан Клуб На Христијан Тодороски Прави 1 Година од Своето Постоење


Новости9Todoroska♥925Нед 20 Мај 2012, 13:25
♥Lozanoska♥ Видете го последното мислење
Нема нови мислењаLatest topics and discussions - Христијан Тодороски Фан Клуб Empty

 [ Анкета ] Која телевизија најмногу ја гледате


Анкети8Кикохоличарка до крај♥1051Нед 20 Мај 2012, 11:54
olivera1 Видете го последното мислење
Нема нови мислењаLatest topics and discussions - Христијан Тодороски Фан Клуб Empty

 [ Анкета ] која песна


Анкети6Ana.Kiko1018Нед 20 Мај 2012, 11:54
olivera1 Видете го последното мислење
Оваа тема е заклучена. Не можете да менувате мислења и да одговарате!Latest topics and discussions - Христијан Тодороски Фан Клуб Empty

  Дали ке направиме нешто за роденденот на фан клубот?


Активности8Ana.Kiko744Сре 09 Мај 2012, 12:15
Todoroska♥ Видете го последното мислење
Нема нови мислењаLatest topics and discussions - Христијан Тодороски Фан Клуб Empty

  ГОЛЕМ ХУМАНИТАРЕН КОНЦЕРТ Недела 29.04.2012


Настапи0Todoroska♥819Саб 28 Апр 2012, 15:14
Todoroska♥ Видете го последното мислење
Нема нови мислењаLatest topics and discussions - Христијан Тодороски Фан Клуб Empty

  Дали би требало во Македонија да направи турнеја?


Разно9Todoroska♥881Вто 17 Апр 2012, 14:40
Milica Видете го последното мислење
Нема нови мислењаLatest topics and discussions - Христијан Тодороски Фан Клуб Empty

 [ Анкета ] Киколичарки Или Викторјанци


Анкети9Pekol i raj1065Пет 13 Апр 2012, 12:10
DareFan Видете го последното мислење
Нема нови мислењаLatest topics and discussions - Христијан Тодороски Фан Клуб Empty

 [ Анкета ] Дали ви се допаѓа новата песна на христијан-сам на снегот


Анкети7Ana.Kiko1087Пет 13 Апр 2012, 12:09
DareFan Видете го последното мислење
Нема нови мислењаLatest topics and discussions - Христијан Тодороски Фан Клуб Empty

  Среќен Роденден Кико Тодороски


Новости4Todoroska♥825Нед 08 Апр 2012, 15:27
StefanN Видете го последното мислење
Нема нови мислењаLatest topics and discussions - Христијан Тодороски Фан Клуб Empty

 Важна тема: Слики од Роденденот На Христијан Тодороски


Новости0Todoroska♥953Нед 08 Апр 2012, 14:06
Todoroska♥ Видете го последното мислење
Нема нови мислењаLatest topics and discussions - Христијан Тодороски Фан Клуб Empty

  ЕКСКЛУЗИВНО: КИКО СО НОВА РОДЕНДЕНСКА ТЕТОВАЖА


Новости1Todoroska♥1002Саб 07 Апр 2012, 15:01
Ana.Kiko Видете го последното мислење
Нема нови мислењаLatest topics and discussions - Христијан Тодороски Фан Клуб Empty

  Во петок ( 06.04.12 ) на АБ Канал


Активности0Todoroska♥755Чет 05 Апр 2012, 16:08
Todoroska♥ Видете го последното мислење
Нема нови мислењаLatest topics and discussions - Христијан Тодороски Фан Клуб Empty

  Христијан Тодороски е сингл


Новости0Todoroska♥867Чет 05 Апр 2012, 12:49
Todoroska♥ Видете го последното мислење
Нема нови мислењаLatest topics and discussions - Христијан Тодороски Фан Клуб Empty

  Уште малце е Роденденот на Христијан.Што ке му подарите?


Разно2Todoroska♥762Сре 04 Апр 2012, 09:16
Ana.Kiko Видете го последното мислење
Нема нови мислењаLatest topics and discussions - Христијан Тодороски Фан Клуб Empty

 [ Анкета ] Дали ви се допаѓа песната на кико тодороски?


Анкети10Todoroska♥1020Нед 25 Мар 2012, 16:26
KikoFan Видете го последното мислење
Нема нови мислењаLatest topics and discussions - Христијан Тодороски Фан Клуб Empty

  Следната песна на Кико ќе биде готова за месец дена


Новости2Todoroska♥819Нед 25 Мар 2012, 16:25
KikoFan Видете го последното мислење
Нема нови мислењаLatest topics and discussions - Христијан Тодороски Фан Клуб Empty

  Христијан Тодороски FULL HOUSE - Радовиш


Настапи1Todoroska♥828Саб 24 Мар 2012, 16:59
Davor Видете го последното мислење
Нема нови мислењаLatest topics and discussions - Христијан Тодороски Фан Клуб Empty

  Христијан Тодороски Club FAMOUS


Настапи0Todoroska♥777Пет 09 Мар 2012, 19:32
Todoroska♥ Видете го последното мислење
Нема нови мислењаLatest topics and discussions - Христијан Тодороски Фан Клуб Empty

  Христијан Тодороски Сабота 10.03.2012


Настапи0Todoroska♥777Чет 08 Мар 2012, 20:38
Todoroska♥ Видете го последното мислење
Нема нови мислењаLatest topics and discussions - Христијан Тодороски Фан Клуб Empty

  Подетални Инфорации За Новата Пенса на Кико Ке Дознате Во Текот На Оваа Недела


Новости1Todoroska♥771Саб 03 Мар 2012, 13:39
Ana.Kiko Видете го последното мислење
Нема нови мислењаLatest topics and discussions - Христијан Тодороски Фан Клуб Empty

  Новата Песна на Кико


Новости1Todoroska♥799Пет 03 Фед 2012, 17:02
Palle Видете го последното мислење
Нема нови мислењаLatest topics and discussions - Христијан Тодороски Фан Клуб Empty

  ТОЈ е ТАА најмомче


Активности2Todoroska♥919Пет 06 Јан 2012, 21:30
Ana.Kiko Видете го последното мислење
Нема нови мислењаLatest topics and discussions - Христијан Тодороски Фан Клуб Empty

  31.12.2011 ГРАДСКИ ПЛОШТАД ПРИЛЕП


Настапи0Todoroska♥843Пет 30 Дек 2011, 17:50
Todoroska♥ Видете го последното мислење
Нема нови мислењаLatest topics and discussions - Христијан Тодороски Фан Клуб Empty

  Христијан Тодоровски - КиКо ФЛЕРТ Клуб 17.12


Настапи0Todoroska♥896Пет 16 Дек 2011, 18:49
Todoroska♥ Видете го последното мислење
Нема нови мислењаLatest topics and discussions - Христијан Тодороски Фан Клуб Empty

  Гласајте на ммм.мк за сам на снегот


Активности0Ana.Kiko712Пон 12 Дек 2011, 17:36
Ana.Kiko Видете го последното мислење
Нема нови мислењаLatest topics and discussions - Христијан Тодороски Фан Клуб Empty

  Сам на снегот" - видео записот на Кико кој ќе ја разбуди фантазијата во вас


Новости0Todoroska♥724Пон 12 Дек 2011, 17:14
Todoroska♥ Видете го последното мислење
Нема нови мислењаLatest topics and discussions - Христијан Тодороски Фан Клуб Empty

  Христијан Тодороски-Сам На Снегот


Новости2Todoroska♥865Нед 11 Дек 2011, 22:25
♥Lozanoska♥ Видете го последното мислење
Нема нови мислењаLatest topics and discussions - Христијан Тодороски Фан Клуб Empty

  Христијан Тодороски


Активности0Todoroska♥854Саб 10 Дек 2011, 19:56
Todoroska♥ Видете го последното мислење
Нема нови мислењаLatest topics and discussions - Христијан Тодороски Фан Клуб Empty

  Христијан Тодороски - Сам на снегот


Новости1Todoroska♥1193Пет 09 Дек 2011, 17:48
Viktorija Видете го последното мислење
Вратете се на почетокот
Страна 1 of 2Отиди на страна : 1, 2  Next
Отиди до: