Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се
Христијан Тодороски Фан Клуб
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

 

 Гласајте за кико на најдоброто од Македонија.

Go down 
АвторПорака
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥

Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 35

Гласајте за кико на најдоброто од Македонија. Empty
ПишувањеПредмет: Гласајте за кико на најдоброто од Македонија.   Гласајте за кико на најдоброто од Македонија. Icon_minitimeПон 08 Aвг 2011, 12:09

[You must be registered and logged in to see this link.]
Гласајте за "Пекол и Рај" ако таа заслужува да биде дел од Најдоброто од Македонија Smile))

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
https://kikotodoroskifanclub.forummk.com
jovanna*
Член
jovanna*

Број на мислења : 217
Reputation : 1
Член од : 2011-05-07
Години : 23
Местолокација : Ohrid

Гласајте за кико на најдоброто од Македонија. Empty
ПишувањеПредмет: Re: Гласајте за кико на најдоброто од Македонија.   Гласајте за кико на најдоброто од Македонија. Icon_minitimeЧет 11 Aвг 2011, 15:20

Гласавв! Само не знам зошто новинариве или што и да се упорно го пишуваат Тодоровски scratch

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]Baby you light up my world like nobody else [You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
.annie.♥
Модератор
.annie.♥

Број на мислења : 151
Reputation : 2
Член од : 2011-05-09
Години : 22

Гласајте за кико на најдоброто од Македонија. Empty
ПишувањеПредмет: Re: Гласајте за кико на најдоброто од Македонија.   Гласајте за кико на најдоброто од Македонија. Icon_minitimeСре 17 Aвг 2011, 10:11

jovanna* напиша:
Гласавв! Само не знам зошто новинариве или што и да се упорно го пишуваат Тодоровски scratch
Е ајде де, не свакаат дека е Тодороски а не Тодоровски -.- :/

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
I love you the most [You must be registered and logged in to see this image.]

Spoiler:
 

Вратете се на почетокот Go down
jovanna*
Член
jovanna*

Број на мислења : 217
Reputation : 1
Член од : 2011-05-07
Години : 23
Местолокација : Ohrid

Гласајте за кико на најдоброто од Македонија. Empty
ПишувањеПредмет: Re: Гласајте за кико на најдоброто од Македонија.   Гласајте за кико на најдоброто од Македонија. Icon_minitimeВто 23 Aвг 2011, 13:55

.annie.♥ напиша:
jovanna* напиша:
Гласавв! Само не знам зошто новинариве или што и да се упорно го пишуваат Тодоровски scratch
Е ајде де, не свакаат дека е Тодороски а не Тодоровски -.- :/
па аман нека го запамтат веќе и на Охрид фестот е запишан Кристијан Тодоровски -.-'

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]Baby you light up my world like nobody else [You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
.annie.♥
Модератор
.annie.♥

Број на мислења : 151
Reputation : 2
Член од : 2011-05-09
Години : 22

Гласајте за кико на најдоброто од Македонија. Empty
ПишувањеПредмет: Re: Гласајте за кико на најдоброто од Македонија.   Гласајте за кико на најдоброто од Македонија. Icon_minitimeВто 30 Aвг 2011, 19:23

jovanna* напиша:
.annie.♥ напиша:
jovanna* напиша:
Гласавв! Само не знам зошто новинариве или што и да се упорно го пишуваат Тодоровски scratch
Е ајде де, не свакаат дека е Тодороски а не Тодоровски -.- :/
па аман нека го запамтат веќе и на Охрид фестот е запишан Кристијан Тодоровски -.-'
Срварно претераа -.- ајде во Тодороски да речеме згрешиле или се бркаат ама за името нај ме нервитаат место Х пишуваат К -.- амн веке полна ми е главата од нивните грешки -.-

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
I love you the most [You must be registered and logged in to see this image.]

Spoiler:
 

Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Гласајте за кико на најдоброто од Македонија. Empty
ПишувањеПредмет: Re: Гласајте за кико на најдоброто од Македонија.   Гласајте за кико на најдоброто од Македонија. Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Гласајте за кико на најдоброто од Македонија.
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Фан Клуб :: Активности-
Отиди до: