Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се
Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се
Христијан Тодороски Фан Клуб
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Latest imagesLatest images  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

 

 ТОЈ е ТАА најмомче

Go down 
3 posters
АвторПорака
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥


Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 37

ТОЈ е ТАА најмомче  Empty
ПишувањеПредмет: ТОЈ е ТАА најмомче    ТОЈ е ТАА најмомче  Icon_minitimeВто 03 Јан 2012, 19:26

Твојата ТАА по десетти пат го избира НАЈмомчето на годината. Оваа година номиниравме пет супер момчиња - Виктор Апостоловски, Димитар Атанасовски, Даниел Данн, Дарко Илиевски и Христијан Тодороски.
Само ти можеш да решиш кој од нив ќе биде ТАА НАЈмомче за годината што измина.
Сѐ што треба да направиш е да гласаш - прати порака на меилот на ТАА (taa@nampress.com.mk), пиши ни на фејсбук или испрати смс порака на бројот 075 143 344. Кој е најмомче ќе дознаеш во февруари! Wink

[You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
https://kikotodoroskifanclub.forummk.com
bi-44
Член
bi-44


Број на мислења : 15
Reputation : 0
Член од : 2012-01-03

ТОЈ е ТАА најмомче  Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТОЈ е ТАА најмомче    ТОЈ е ТАА најмомче  Icon_minitimeВто 03 Јан 2012, 20:14

секако дека ке гласаме
Вратете се на почетокот Go down
Ana.Kiko
Модератор
Ana.Kiko


Број на мислења : 247
Reputation : 11
Член од : 2011-05-08
Години : 28
Местолокација : скопје

ТОЈ е ТАА најмомче  Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТОЈ е ТАА најмомче    ТОЈ е ТАА најмомче  Icon_minitimeПет 06 Јан 2012, 21:30

и јас гласав
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content

ТОЈ е ТАА најмомче  Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТОЈ е ТАА најмомче    ТОЈ е ТАА најмомче  Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
ТОЈ е ТАА најмомче
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Фан Клуб :: Активности-
Отиди до: