Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се
Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се
Христијан Тодороски Фан Клуб
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Latest imagesLatest images  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

 

 Активност на членовите?

Go down 
3 posters
АвторПорака
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥


Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 37

Активност на членовите? Empty
ПишувањеПредмет: Активност на членовите?   Активност на членовите? Icon_minitimeСаб 04 Јун 2011, 22:42

Гледам секој ден доаѓаат членови нови разгледуваат но никој не коментира не пишува, зошто е тоа така?
Ако имате некој предлог критика слободно кажете за да го промениме тоа да биде поактивни, да имаме повејке членови и повејќе коментари нормално [You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
https://kikotodoroskifanclub.forummk.com
Kikoxolicharka
Член
Kikoxolicharka


Број на мислења : 1
Reputation : 0
Член од : 2011-06-05

Активност на членовите? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Активност на членовите?   Активност на членовите? Icon_minitimeНед 05 Јун 2011, 09:34

zdravo
kako mozham da dobijam maicka so likot na kiko??
Smile
Вратете се на почетокот Go down
jovanna*
Член
jovanna*


Број на мислења : 217
Reputation : 1
Член од : 2011-05-07
Години : 25
Местолокација : Ohrid

Активност на членовите? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Активност на членовите?   Активност на членовите? Icon_minitimeНед 05 Јун 2011, 09:47

за мајците коментирајте и кажувајте во темата за мајците: [You must be registered and logged in to see this link.] не на друго место, па така ќе собереме повеќе членови од форумов и ќе ги направиме мајците Wink
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content

Активност на членовите? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Активност на членовите?   Активност на членовите? Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Активност на членовите?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Фан Клуб :: Активности-
Отиди до: