Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се
Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се
Христијан Тодороски Фан Клуб
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Latest imagesLatest images  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

 

 Кико ке пее на Охрид Фест!!!

Go down 
3 posters
АвторПорака
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥


Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 37

Кико ке пее на Охрид Фест!!! Empty
ПишувањеПредмет: Кико ке пее на Охрид Фест!!!   Кико ке пее на Охрид Фест!!! Icon_minitimeЧет 28 Jул 2011, 07:33

Кико ке настапи на поп вечерта и на вечерата за нови звезди на 24 и 25 август
Вратете се на почетокот Go down
https://kikotodoroskifanclub.forummk.com
nadica doneva
Член
nadica doneva


Број на мислења : 5
Reputation : 0
Член од : 2011-07-25

Кико ке пее на Охрид Фест!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кико ке пее на Охрид Фест!!!   Кико ке пее на Охрид Фест!!! Icon_minitimeЧет 28 Jул 2011, 08:49

ke se imituva li na nekoj kanal ohrid fest za da mozeme od doma da go sledeme
Вратете се на почетокот Go down
Зоки4
Член
Зоки4


Број на мислења : 32
Reputation : 0
Член од : 2011-06-28
Години : 26
Местолокација : Кичево

Кико ке пее на Охрид Фест!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кико ке пее на Охрид Фест!!!   Кико ке пее на Охрид Фест!!! Icon_minitimeЧет 28 Jул 2011, 13:55

nadica doneva напиша:
ke se imituva li na nekoj kanal ohrid fest za da mozeme od doma da go sledeme

Мислам дека Македонската Телевизија ќе го имитува Smile
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content

Кико ке пее на Охрид Фест!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кико ке пее на Охрид Фест!!!   Кико ке пее на Охрид Фест!!! Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Кико ке пее на Охрид Фест!!!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Охрид Фест -Христијан Тодороски
» Христијан Тодороски и Иво Велоски - Охрид Фест
» Гласајте за Кико Тодороски
» Кико Тодороски и Иво Велсоки-Кадмо-Охрид
» Кико е сам на снегот...

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Фан Клуб :: Активности-
Отиди до: