Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се
Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се
Христијан Тодороски Фан Клуб
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Latest imagesLatest images  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

 

 Дали ке дојде кико на лето во охрид

Go down 
5 posters
АвторПорака
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥


Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 38

Дали ке дојде кико на лето во охрид Empty
ПишувањеПредмет: Дали ке дојде кико на лето во охрид    Дали ке дојде кико на лето во охрид Icon_minitimeСаб 21 Мај 2011, 19:57

дали ке дојде кико на лето во охрид
шо мислитеее?
Вратете се на почетокот Go down
https://kikotodoroskifanclub.forummk.com
♥Lozanoska♥
Администратор
♥Lozanoska♥


Број на мислења : 282
Reputation : 5
Член од : 2011-05-06
Години : 38

Дали ке дојде кико на лето во охрид Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали ке дојде кико на лето во охрид    Дали ке дојде кико на лето во охрид Icon_minitimeСаб 21 Мај 2011, 20:56

Нормално дека ќе дојдит!!!
Вратете се на почетокот Go down
jovanna*
Член
jovanna*


Број на мислења : 217
Reputation : 1
Член од : 2011-05-07
Години : 26
Местолокација : Ohrid

Дали ке дојде кико на лето во охрид Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали ке дојде кико на лето во охрид    Дали ке дојде кико на лето во охрид Icon_minitimeНед 22 Мај 2011, 17:39

дааа! Smile
Вратете се на почетокот Go down
Кико те сакам
Член
Кико те сакам


Број на мислења : 6
Reputation : 0
Член од : 2011-05-28
Години : 28
Местолокација : kiko

Дали ке дојде кико на лето во охрид Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали ке дојде кико на лето во охрид    Дали ке дојде кико на лето во охрид Icon_minitimeСаб 28 Мај 2011, 14:24

На лето секаде ке оди хехе
Вратете се на почетокот Go down
Христијан
Член
Христијан


Број на мислења : 11
Reputation : 0
Член од : 2011-06-23
Години : 38
Местолокација : Kicevoo

Дали ке дојде кико на лето во охрид Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали ке дојде кико на лето во охрид    Дали ке дојде кико на лето во охрид Icon_minitimeЧет 23 Јун 2011, 13:25

Кико те сакам напиша:
На лето секаде ке оди хехе
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content

Дали ке дојде кико на лето во охрид Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали ке дојде кико на лето во охрид    Дали ке дојде кико на лето во охрид Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Дали ке дојде кико на лето во охрид
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
»  Дали би требало во Македонија да направи турнеја?
» Дали ви се допаѓа песната на кико тодороски?
» Кико Тодороски и Иво Велсоки-Кадмо-Охрид
» Охрид Фест -Христијан Тодороски
» Дали ви се убави тетоважите на Христијан Т?

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Христијан Тодороски :: Разно-
Отиди до: