Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се
Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се
Христијан Тодороски Фан Клуб
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Latest imagesLatest images  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

 

 Христијан Тодороски

Go down 
АвторПорака
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥


Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 37

Христијан Тодороски  Empty
ПишувањеПредмет: Христијан Тодороски    Христијан Тодороски  Icon_minitimeСаб 10 Дек 2011, 19:56

Премиерно утре ќе биде поставен новиот спот за песната "Сам на снегот", а ТВ промоцијата ќе биде во вторник на Сител во Бекстејџ Smile
Вратете се на почетокот Go down
https://kikotodoroskifanclub.forummk.com
 
Христијан Тодороски
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Христијан Тодороски-Кико
» Христијан Тодороски - Не ме боли
» Христијан Тодороски ќе има промоција на спотот
» Христијан Тодороски - Четврток, 13.10.2011
» Христијан Тодороски-Сам На Снегот

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Фан Клуб :: Активности-
Отиди до: