Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се
Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се
Христијан Тодороски Фан Клуб
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Latest imagesLatest images  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

 

 Христијан Тодороски-Кико

Go down 
АвторПорака
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥


Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 37

Христијан Тодороски-Кико  Empty
ПишувањеПредмет: Христијан Тодороски-Кико    Христијан Тодороски-Кико  Icon_minitimeПет 16 Сеп 2011, 10:58

По напорниот викенд, кој ми беше исполнет со настапи во Струмица и во Делчево, деновиве ги користам за одмор и за средби со пријателите. Всушност, денеска ме чека и состанок во матичната продукција каде што ќе ги договараме моите наредни ангажмани, меѓу кои е и учеството на „Макфест“ и снимање нов видеоспот

http://www.utrinski.com.mk
Вратете се на почетокот Go down
https://kikotodoroskifanclub.forummk.com
 
Христијан Тодороски-Кико
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» .Христијан Тодороски - Кико 27.04.2013 Пицерија Ти Амо
» Христијан Тодороски - Кико со нова песна и сопт
» Гласајте за Кико Тодороски
» Среќен Роденден Кико Тодороски
» Кико Тодороски -Chill Out Валандово

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Христијан Тодороски :: Новости-
Отиди до: