Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се
Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се
Христијан Тодороски Фан Клуб
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Latest imagesLatest images  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

 

 Оваа недела сите идоли одаат за словенија

Go down 
3 posters
АвторПорака
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥


Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 38

Оваа недела сите идоли одаат за словенија  Empty
ПишувањеПредмет: Оваа недела сите идоли одаат за словенија    Оваа недела сите идоли одаат за словенија  Icon_minitimeНед 15 Мај 2011, 14:43

се одјавувам од facebook на една недела Smile вторник сите идоли одиме за Словенија Smile)) така да се гледаме на фејс за недела дена... Ве Сакам Сите ♥️ ♥️ ♥️ Smile
Порака од Христијан Тодороски
Вратете се на почетокот Go down
https://kikotodoroskifanclub.forummk.com
♥Lozanoska♥
Администратор
♥Lozanoska♥


Број на мислења : 282
Reputation : 5
Член од : 2011-05-06
Години : 38

Оваа недела сите идоли одаат за словенија  Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оваа недела сите идоли одаат за словенија    Оваа недела сите идоли одаат за словенија  Icon_minitimeНед 15 Мај 2011, 14:47

Убаво да си поминат таму
Вратете се на почетокот Go down
jovanna*
Член
jovanna*


Број на мислења : 217
Reputation : 1
Член од : 2011-05-07
Години : 26
Местолокација : Ohrid

Оваа недела сите идоли одаат за словенија  Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оваа недела сите идоли одаат за словенија    Оваа недела сите идоли одаат за словенија  Icon_minitimeНед 15 Мај 2011, 15:02

даа видовв Smile срце е Smile
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content

Оваа недела сите идоли одаат за словенија  Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оваа недела сите идоли одаат за словенија    Оваа недела сите идоли одаат за словенија  Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Оваа недела сите идоли одаат за словенија
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Подетални Инфорации За Новата Пенса на Кико Ке Дознате Во Текот На Оваа Недела
» Хуманитарен Концетр со Македонските Идоли
» ГОЛЕМ ХУМАНИТАРЕН КОНЦЕРТ Недела 29.04.2012

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Христијан Тодороски :: Новости-
Отиди до: