Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се
Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Latest imagesLatest images  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

Видете ги мислењата без одговор
 

Христијан Тодороски

 
ТемиМислења
Последно мислење
Нема нови мислења

Новости

Новости за Христијан Тодороски и неговата кариера
45132Денес фан клубот...
Пет 09 Мај 2014, 13:07
eda-srce Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Фото Галерија

Приватни фотографии, фотосесии, настапи
Модератори: .annie.♥, Ana.Kiko
2955Христијан Тодоро...
Нед 13 Jул 2014, 15:07
Todoroska♥ Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Видео Галерија

Видео спотови, свирки, фестивали...
Модератори: .annie.♥, Ana.Kiko
3468ХРИСТИЈАН ТОДОРО...
Нед 11 Мај 2014, 17:28
Todoroska♥ Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Текстови

Дискусија околу текстовите на песните
Модератори: .annie.♥, Ana.Kiko
831Христијан Тодоро...
Пон 28 Апр 2014, 13:27
Todoroska♥ Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Настапи

Овде ќе дознавате каде ке настапува Христијан Тодороски.
Модератори: .annie.♥, Ana.Kiko
2733.Христијан Тодор...
Пет 26 Апр 2013, 17:34
Todoroska♥ Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Интервјуа

Модератори: .annie.♥, Ana.Kiko
1833ХРИСТИЈАН ТОДОРО...
Сре 30 Апр 2014, 16:01
Todoroska♥ Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Биогравија

Дознајте се зa Христијан
Модератор: .annie.♥
11Биографија
Пон 08 Aвг 2011, 12:03
Todoroska♥ Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Разно

Разни разговори за Христијан Тодороски
Модератори: .annie.♥, Ana.Kiko
440Со кој би сакале...
Пон 22 Окт 2012, 13:35
Smako Видете го последното мислење
Христијан Тодороски Empty
Recently shared images
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Нови мислењаНови мислењаНема нови мислењаНема нови мислења  Форумот е заклученФорумот е заклучен