Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се
Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се
Христијан Тодороски Фан Клуб
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Latest imagesLatest images  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

 

 Калиопи и идолите - Не е крај на се

Go down 
2 posters
АвторПорака
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥


Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 37

Калиопи и идолите - Не е крај на се  Empty
ПишувањеПредмет: Калиопи и идолите - Не е крај на се    Калиопи и идолите - Не е крај на се  Icon_minitimeСре 01 Јун 2011, 13:02


Калиопи ја презентираше песната која ја сними заедно со нив. Песната се вика - „Не е крај на се“.
Ве оставаме да уживате во нивната прва заедничка песна, а ние се надеваме дека ќе следуваат уште многу други!
Вратете се на почетокот Go down
https://kikotodoroskifanclub.forummk.com
jovanna*
Член
jovanna*


Број на мислења : 217
Reputation : 1
Член од : 2011-05-07
Години : 25
Местолокација : Ohrid

Калиопи и идолите - Не е крај на се  Empty
ПишувањеПредмет: Re: Калиопи и идолите - Не е крај на се    Калиопи и идолите - Не е крај на се  Icon_minitimeСре 01 Јун 2011, 19:14

песнава е супер сега ја чекаме од кико Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
 
Калиопи и идолите - Не е крај на се
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Гласајте за калиопи и идолите
» Калиопи, Игор и идолите за Македонија
» Новата Песна на Кико - Одиме до крај на граници од Макфест 2012

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Христијан Тодороски :: Новости-
Отиди до: