Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се
Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се
Христијан Тодороски Фан Клуб
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

 

 Денес фан клубот на Христијан прави 3 години од своето постоење

Go down 
АвторПорака
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥

Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 35

Денес фан клубот на Христијан прави 3 години од своето постоење Empty
ПишувањеПредмет: Денес фан клубот на Христијан прави 3 години од своето постоење   Денес фан клубот на Христијан прави 3 години од своето постоење Icon_minitimeПон 05 Мај 2014, 12:42

Денес фан клубот на Христијан Тодороски прави 3 години од своето постоење.На овој ден во 2011 годниа беше основан фан клубот на Христијан Тодороски.Ние секогаш ке бидиме со Христијан и ќе го подржуваме во тоа што го работи ..
Многу ви сме благодарни и на вас што го подржувате во неговата кариера.
Те обожаваме Кико

                                                             Денес фан клубот на Христијан прави 3 години од своето постоење 07075010 

_________________
Денес фан клубот на Христијан прави 3 години од своето постоење 598340306398999448552180Денес фан клубот на Христијан прави 3 години од своето постоење Normal52Денес фан клубот на Христијан прави 3 години од своето постоење 558356268521846569601542
Вратете се на почетокот Go down
https://kikotodoroskifanclub.forummk.com
Ana.Kiko
Модератор
Ana.Kiko

Број на мислења : 247
Reputation : 11
Член од : 2011-05-08
Години : 26
Местолокација : скопје

Денес фан клубот на Христијан прави 3 години од своето постоење Empty
ПишувањеПредмет: Re: Денес фан клубот на Христијан прави 3 години од своето постоење   Денес фан клубот на Христијан прави 3 години од своето постоење Icon_minitimeПон 05 Мај 2014, 13:18

ЧЕСТИТКИ  Денес фан клубот на Христијан прави 3 години од своето постоење 2092155363

_________________
Денес фан клубот на Христијан прави 3 години од своето постоење Todorovski
кико сонце нашее
Вратете се на почетокот Go down
eda-srce
Член
eda-srce

Број на мислења : 52
Reputation : -1
Член од : 2012-02-29
Години : 25
Местолокација : Kikоо

Денес фан клубот на Христијан прави 3 години од своето постоење Empty
ПишувањеПредмет: Re: Денес фан клубот на Христијан прави 3 години од своето постоење   Денес фан клубот на Христијан прави 3 години од своето постоење Icon_minitimeПет 09 Мај 2014, 13:07

Со среќа три год. продолжете така само напред.... Very Happy  Very Happy  Very Happy

_________________
Денес фан клубот на Христијан прави 3 години од своето постоење Images?q=tbn:ANd9GcSLNxvro_oIfQWC_VfIsFeFuUjKqDsIpFR9Sk_DybEGMLPRDFbY3-OrhLpFEA
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Денес фан клубот на Христијан прави 3 години од своето постоење Empty
ПишувањеПредмет: Re: Денес фан клубот на Христијан прави 3 години од своето постоење   Денес фан клубот на Христијан прави 3 години од своето постоење Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Денес фан клубот на Христијан прави 3 години од своето постоење
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Христијан Тодороски :: Новости-
Отиди до: