Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се
Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се
Христијан Тодороски Фан Клуб
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Latest imagesLatest images  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

 

  Христијан Тодоровски-Клуб ПЛАТИНУМ

Go down 
АвторПорака
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥


Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 38

 Христијан Тодоровски-Клуб ПЛАТИНУМ Empty
ПишувањеПредмет: Христијан Тодоровски-Клуб ПЛАТИНУМ    Христијан Тодоровски-Клуб ПЛАТИНУМ Icon_minitimeВто 05 Jул 2011, 18:54

Овој Петок на барање на поголемиот дел од женската популација
на подиумот во Клуб ПЛАТИНУМ гостува дечкото кој со своите настапи се наметна како еден од подобрите македонски идоли....

Затоа во Петок не пропуштајте го настапот на Христијан Тодоровски

не дозволувајте да ви раскажуваат... бидете дел од забавата !!!
Клуб ПЛАТИНУМ

Вратете се на почетокот Go down
https://kikotodoroskifanclub.forummk.com
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥


Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 38

 Христијан Тодоровски-Клуб ПЛАТИНУМ Empty
ПишувањеПредмет: Re: Христијан Тодоровски-Клуб ПЛАТИНУМ    Христијан Тодоровски-Клуб ПЛАТИНУМ Icon_minitimeСре 06 Jул 2011, 10:16

Настапот на кико во струмица се откажа.
Вратете се на почетокот Go down
https://kikotodoroskifanclub.forummk.com
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥


Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 38

 Христијан Тодоровски-Клуб ПЛАТИНУМ Empty
ПишувањеПредмет: Re: Христијан Тодоровски-Клуб ПЛАТИНУМ    Христијан Тодоровски-Клуб ПЛАТИНУМ Icon_minitimeПон 11 Jул 2011, 16:06

Настапот на христијан ќе сее одржи овај петок во клуботПЛАТИНУМ струмица
Вратете се на почетокот Go down
https://kikotodoroskifanclub.forummk.com
Sponsored content

 Христијан Тодоровски-Клуб ПЛАТИНУМ Empty
ПишувањеПредмет: Re: Христијан Тодоровски-Клуб ПЛАТИНУМ    Христијан Тодоровски-Клуб ПЛАТИНУМ Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Христијан Тодоровски-Клуб ПЛАТИНУМ
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Христијан Тодоровски - КиКо ФЛЕРТ Клуб 17.12
» Христијан Тодоровски Live + Heineken Presentation @ Сабота 25.06
» клуб Милениум - Скопје
» Христијан Тодороски Сабота 16.07.2011 клуб AKROPOLIS
»  клуб COSMOS - Делчево... Христијан Тодороски и Ивица Велоски

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Христијан Тодороски :: Настапи-
Отиди до: