Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се
Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се
Христијан Тодороски Фан Клуб
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Latest imagesLatest images  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

 

 Христијан Тодоровски - КиКо ФЛЕРТ Клуб 17.12

Go down 
АвторПорака
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥


Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 38

Христијан Тодоровски - КиКо  ФЛЕРТ Клуб 17.12 Empty
ПишувањеПредмет: Христијан Тодоровски - КиКо ФЛЕРТ Клуб 17.12   Христијан Тодоровски - КиКо  ФЛЕРТ Клуб 17.12 Icon_minitimeПет 16 Дек 2011, 18:49

ФЛЕРТ Клуб ви го представува единствениот Македонски идол кој ги сплоти сите фанови од сите генерации, момчето кое со својот глас ги сруши рекордите на СМС пораки за време на шоу-то кое беше дефинитивно негова презентација на големите музички квалитети.
Драги наши, со гол...ема чест, воедно и пред новогодишно расположени ви го најавуваме Христијан Тодоровски - КиКо со настап во живо..

Време е да го почувствуваме сите ритамот кој полека но сигурно не води кон мега спектакуларни забави, бидете дел, вашиот подиум е спремен за вас.. Smile

° ° ° ° °
° Сабота / 17.12.11
° Почеток: 22.30ч
° Влез: 50 ден.
° Забава: Загарантирана!
° ФЛЕРТ Клуб ©️2011
Вратете се на почетокот Go down
https://kikotodoroskifanclub.forummk.com
 
Христијан Тодоровски - КиКо ФЛЕРТ Клуб 17.12
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
»  Христијан Тодоровски-Клуб ПЛАТИНУМ
» Христијан-Кико: Сакам еротика, флерт и девојки
» Христијан Тодоровски Live + Heineken Presentation @ Сабота 25.06
» .Христијан Тодороски - Кико 27.04.2013 Пицерија Ти Амо
» Христијан Тодороски Сабота 16.07.2011 клуб AKROPOLIS

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Христијан Тодороски :: Настапи-
Отиди до: