Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се
Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се
Христијан Тодороски Фан Клуб
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Latest imagesLatest images  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

 

 Втората песна на христијан тодороски - ти си опасна

Go down 
АвторПорака
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥


Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 37

Втората песна на христијан тодороски - ти си опасна  Empty
ПишувањеПредмет: Втората песна на христијан тодороски - ти си опасна    Втората песна на христијан тодороски - ти си опасна  Icon_minitimeЧет 25 Aвг 2011, 19:58


Втората песна на христијан тодороски -ти си опасна со која го освои второто место и влегува во поп вечерта. Поп вечерта ке се одржи во петок на 26 август 2011 година во долни сарај
Вратете се на почетокот Go down
https://kikotodoroskifanclub.forummk.com
 
Втората песна на христијан тодороски - ти си опасна
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Првата песна на Христијан Тодороски
» Новата Песна на Христијан Тодороски-Сам На Снегот
» Христијан Тодороски со договор и нова песна
» Христијан Тодороски со првата своја песна Пекол и рај
» Христијан Тодороски - Кико со нова песна и сопт

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Христијан Тодороски :: Новости-
Отиди до: