Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се
Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се
Христијан Тодороски Фан Клуб
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Latest imagesLatest images  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

 

 Христијан Тодороски - Кико со нова песна и сопт

Go down 
5 posters
АвторПорака
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥


Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 38

Христијан Тодороски - Кико со нова песна и сопт Empty
ПишувањеПредмет: Христијан Тодороски - Кико со нова песна и сопт    Христијан Тодороски - Кико со нова песна и сопт Icon_minitimeЧет 31 Мај 2012, 13:26

Христијан со нова песна Кико вчера ја сминаше својата 5-та Песна во студијото на Јован Јованов, новата песна на Кико ке излезе со спот за околку 20-30 денааа..... Чекаме да видиме каква ке биде песната и новиот спот на Христијан... Христијан Тодороски - Кико со нова песна и сопт 2092155363 Христијан Тодороски - Кико со нова песна и сопт 2092155363 Христијан Тодороски - Кико со нова песна и сопт 2092155363
Вратете се на почетокот Go down
https://kikotodoroskifanclub.forummk.com
Ana.Kiko
Модератор
Ana.Kiko


Број на мислења : 247
Reputation : 11
Член од : 2011-05-08
Години : 29
Местолокација : скопје

Христијан Тодороски - Кико со нова песна и сопт Empty
ПишувањеПредмет: Re: Христијан Тодороски - Кико со нова песна и сопт    Христијан Тодороски - Кико со нова песна и сопт Icon_minitimeЧет 31 Мај 2012, 13:31

Cekameeee
Вратете се на почетокот Go down
joci
Член
joci


Број на мислења : 1
Reputation : 0
Член од : 2012-05-31

Христијан Тодороски - Кико со нова песна и сопт Empty
ПишувањеПредмет: Re: Христијан Тодороски - Кико со нова песна и сопт    Христијан Тодороски - Кико со нова песна и сопт Icon_minitimeЧет 31 Мај 2012, 14:43

sigurno ce bide mnogu ubava se stoe od kiko e ubavo
Вратете се на почетокот Go down
eda-srce
Член
eda-srce


Број на мислења : 52
Reputation : -1
Член од : 2012-02-29
Години : 28
Местолокација : Kikоо

Христијан Тодороски - Кико со нова песна и сопт Empty
ПишувањеПредмет: Re: Христијан Тодороски - Кико со нова песна и сопт    Христијан Тодороски - Кико со нова песна и сопт Icon_minitimeЧет 31 Мај 2012, 15:05

joci напиша:
sigurno ce bide mnogu ubava se stoe od kiko e ubavo
Taka e
Вратете се на почетокот Go down
♥Lozanoska♥
Администратор
♥Lozanoska♥


Број на мислења : 282
Reputation : 5
Член од : 2011-05-06
Години : 38

Христијан Тодороски - Кико со нова песна и сопт Empty
ПишувањеПредмет: Re: Христијан Тодороски - Кико со нова песна и сопт    Христијан Тодороски - Кико со нова песна и сопт Icon_minitimeЧет 31 Мај 2012, 18:17

eda-srce напиша:
joci напиша:
sigurno ce bide mnogu ubava se stoe od kiko e ubavo
Taka e
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content

Христијан Тодороски - Кико со нова песна и сопт Empty
ПишувањеПредмет: Re: Христијан Тодороски - Кико со нова песна и сопт    Христијан Тодороски - Кико со нова песна и сопт Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Христијан Тодороски - Кико со нова песна и сопт
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Христијан Тодороски со договор и нова песна
» Првата песна на Христијан Тодороски
» Втората песна на христијан тодороски - ти си опасна
» Новата Песна на Христијан Тодороски-Сам На Снегот
» Христијан тодороски од утре почнува да сима песна

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Христијан Тодороски :: Новости-
Отиди до: