Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се
Христијан Тодороски Фан Клуб
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

 

 Христијан Тодороски - Четврток, 13.10.2011

Go down 
АвторПорака
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥

Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 35

Христијан Тодороски - Четврток, 13.10.2011 Empty
ПишувањеПредмет: Христијан Тодороски - Четврток, 13.10.2011   Христијан Тодороски - Четврток, 13.10.2011 Icon_minitimeСаб 08 Окт 2011, 16:45

Четврток, 13.10.2011 , Христијан Тодороски - Не ме боли
Пренос во живо на канал 5 телевизија.

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
https://kikotodoroskifanclub.forummk.com
 
Христијан Тодороски - Четврток, 13.10.2011
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Фан Клуб :: Активности-
Отиди до: