Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се
Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се
Христијан Тодороски Фан Клуб
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Latest imagesLatest images  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

 

 ГОЛЕМ ХУМАНИТАРЕН КОНЦЕРТ Недела 29.04.2012

Go down 
АвторПорака
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥


Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 38

ГОЛЕМ ХУМАНИТАРЕН КОНЦЕРТ Недела 29.04.2012 Empty
ПишувањеПредмет: ГОЛЕМ ХУМАНИТАРЕН КОНЦЕРТ Недела 29.04.2012   ГОЛЕМ ХУМАНИТАРЕН КОНЦЕРТ Недела 29.04.2012 Icon_minitimeСаб 28 Апр 2012, 15:14

ГОЛЕМ ХУМАНИТАРЕН КОНЦЕРТ посветен на црквата св. Петка. Недела 29.04.2012. Почеток 20:00 часот. ЦК Марко Цепенков - Прилеп!!! Smile)) оние кои што нема да можат да дојдат ќе има директен пренос на Канал 5, Канал 5 + и Канал Визија Smile))
Вратете се на почетокот Go down
https://kikotodoroskifanclub.forummk.com
 
ГОЛЕМ ХУМАНИТАРЕН КОНЦЕРТ Недела 29.04.2012
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Голем хуманитарен концерт за децата болни од ретки болести
» Христијан Тодороски Сабота 10.03.2012
» Хуманитарен Концетр со Македонските Идоли
» Подетални Инфорации За Новата Пенса на Кико Ке Дознате Во Текот На Оваа Недела
» BAH SHOW 2012 !!!

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Христијан Тодороски :: Настапи-
Отиди до: