Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се
Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се
Христијан Тодороски Фан Клуб
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Latest imagesLatest images  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

 

 Хуманитарен Концетр со Македонските Идоли

Go down 
АвторПорака
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥


Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 38

Хуманитарен Концетр со Македонските Идоли Empty
ПишувањеПредмет: Хуманитарен Концетр со Македонските Идоли   Хуманитарен Концетр со Македонските Идоли Icon_minitimeЧет 08 Сеп 2011, 19:42

сабота, 10 Септември · 12:00 - 14:00
Проштатд струмица
Вратете се на почетокот Go down
https://kikotodoroskifanclub.forummk.com
 
Хуманитарен Концетр со Македонските Идоли
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Оваа недела сите идоли одаат за словенија
» ГОЛЕМ ХУМАНИТАРЕН КОНЦЕРТ Недела 29.04.2012
» Голем хуманитарен концерт за децата болни од ретки болести

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Христијан Тодороски :: Настапи-
Отиди до: