Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се
Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се
Христијан Тодороски Фан Клуб
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Latest imagesLatest images  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

 

 Новата песна на Христијан

Go down 
5 posters
АвторПорака
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥


Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 37

Новата песна на Христијан Empty
ПишувањеПредмет: Новата песна на Христијан   Новата песна на Христијан Icon_minitimeВто 12 Јун 2012, 11:22

Новата песна на Христијан е дует со Денис Мурат.... Razz Razz Razz Razz
Вратете се на почетокот Go down
https://kikotodoroskifanclub.forummk.com
Ana.Kiko
Модератор
Ana.Kiko


Број на мислења : 247
Reputation : 11
Член од : 2011-05-08
Години : 28
Местолокација : скопје

Новата песна на Христијан Empty
ПишувањеПредмет: Re: Новата песна на Христијан   Новата песна на Христијан Icon_minitimeВто 12 Јун 2012, 11:43

уфф едвај чеекам да ја слушнаммм
Вратете се на почетокот Go down
eda-srce
Член
eda-srce


Број на мислења : 52
Reputation : -1
Член од : 2012-02-29
Години : 27
Местолокација : Kikоо

Новата песна на Христијан Empty
ПишувањеПредмет: Re: Новата песна на Христијан   Новата песна на Христијан Icon_minitimeВто 12 Јун 2012, 12:09

Ana.Kiko напиша:
уфф едвај чеекам да ја слушнаммм
Вратете се на почетокот Go down
JA.SAM.JA
Член
JA.SAM.JA


Број на мислења : 26
Reputation : 3
Член од : 2012-03-24
Години : 34
Местолокација : Serbia

Новата песна на Христијан Empty
ПишувањеПредмет: Re: Новата песна на Христијан   Новата песна на Христијан Icon_minitimeВто 12 Јун 2012, 12:17

cekamo da vidimo kakva ce biti nova pjesma
Вратете се на почетокот Go down
stefiiii
Гостин
AnonymousНовата песна на Христијан Empty
ПишувањеПредмет: Re: Новата песна на Христијан   Новата песна на Христијан Icon_minitimeВто 12 Јун 2012, 14:55

lele odvaj cekam da ja slusnam novata pesna od kikooooo bounce
Вратете се на почетокот Go down
Milos
Член
Milos


Број на мислења : 3
Reputation : 0
Член од : 2012-06-16
Години : 27

Новата песна на Христијан Empty
ПишувањеПредмет: Re: Новата песна на Христијан   Новата песна на Христијан Icon_minitimeСаб 16 Јун 2012, 13:29

JA.SAM.JA напиша:
cekamo da vidimo kakva ce biti nova pjesma
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content

Новата песна на Христијан Empty
ПишувањеПредмет: Re: Новата песна на Христијан   Новата песна на Христијан Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Новата песна на Христијан
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Новата Песна на Христијан Тодороски-Сам На Снегот
» Првата песна на Христијан Тодороски
» Слушнете го рефренот на новата песна на Христијан за Макфест 2012
» Новата Песна на Кико
» Новата Песна на Кико - Одиме до крај на граници од Макфест 2012

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Христијан Тодороски :: Новости-
Отиди до: