Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се
Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се
Христијан Тодороски Фан Клуб
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Latest imagesLatest images  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

 

 Слушнете го рефренот на новата песна на Христијан за Макфест 2012

Go down 
4 posters
АвторПорака
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥


Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 37

Слушнете го рефренот на новата песна на Христијан за Макфест 2012  Empty
ПишувањеПредмет: Слушнете го рефренот на новата песна на Христијан за Макфест 2012    Слушнете го рефренот на новата песна на Христијан за Макфест 2012  Icon_minitimeПон 27 Aвг 2012, 14:27

Слушнете го рефренот на новата песна на Христијан за Макфест 2012 од 01:33 до 01:54мин
Дел од новта оесна на Кико:
Само сакам ти да останеш,
да ме понесеш и да не престанеш.
Цело небо над нас, ние едно сме
Не размислувај, и ајде води ме.

Вратете се на почетокот Go down
https://kikotodoroskifanclub.forummk.com
javanaz
Член
javanaz


Број на мислења : 1
Reputation : 0
Член од : 2012-08-27

Слушнете го рефренот на новата песна на Христијан за Макфест 2012  Empty
ПишувањеПредмет: Re: Слушнете го рефренот на новата песна на Христијан за Макфест 2012    Слушнете го рефренот на новата песна на Христијан за Макфест 2012  Icon_minitimeПон 27 Aвг 2012, 14:47

prekrasen e refrenot I love you
Вратете се на почетокот Go down
Ana.Kiko
Модератор
Ana.Kiko


Број на мислења : 247
Reputation : 11
Член од : 2011-05-08
Години : 28
Местолокација : скопје

Слушнете го рефренот на новата песна на Христијан за Макфест 2012  Empty
ПишувањеПредмет: Re: Слушнете го рефренот на новата песна на Христијан за Макфест 2012    Слушнете го рефренот на новата песна на Христијан за Макфест 2012  Icon_minitimeВто 02 Окт 2012, 10:08

Најубава ќе биде од кико
Вратете се на почетокот Go down
♥Lozanoska♥
Администратор
♥Lozanoska♥


Број на мислења : 282
Reputation : 5
Член од : 2011-05-06
Години : 37

Слушнете го рефренот на новата песна на Христијан за Макфест 2012  Empty
ПишувањеПредмет: Re: Слушнете го рефренот на новата песна на Христијан за Макфест 2012    Слушнете го рефренот на новата песна на Христијан за Макфест 2012  Icon_minitimeВто 02 Окт 2012, 19:19

Ana.Kiko напиша:
Најубава ќе биде од кико
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content

Слушнете го рефренот на новата песна на Христијан за Макфест 2012  Empty
ПишувањеПредмет: Re: Слушнете го рефренот на новата песна на Христијан за Макфест 2012    Слушнете го рефренот на новата песна на Христијан за Макфест 2012  Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Слушнете го рефренот на новата песна на Христијан за Макфест 2012
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Новата Песна на Кико - Одиме до крај на граници од Макфест 2012
» Новата песна на Христијан
» Новата Песна на Христијан Тодороски-Сам На Снегот
» Втората песна на христијан тодороски - ти си опасна
» Новата Песна на Кико

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Христијан Тодороски :: Новости-
Отиди до: