Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се
Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се
Христијан Тодороски Фан Клуб
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Latest imagesLatest images  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

 

 Од овде можете да ја спуштите песната на кико

Go down 
4 posters
АвторПорака
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥


Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 37

Од овде можете да ја спуштите песната на кико Empty
ПишувањеПредмет: Од овде можете да ја спуштите песната на кико    Од овде можете да ја спуштите песната на кико Icon_minitimeСре 08 Јун 2011, 10:57

[You must be registered and logged in to see this link.]
Вратете се на почетокот Go down
https://kikotodoroskifanclub.forummk.com
Ana.Kiko
Модератор
Ana.Kiko


Број на мислења : 247
Reputation : 11
Член од : 2011-05-08
Години : 28
Местолокација : скопје

Од овде можете да ја спуштите песната на кико Empty
ПишувањеПредмет: Re: Од овде можете да ја спуштите песната на кико    Од овде можете да ја спуштите песната на кико Icon_minitimeСре 08 Јун 2011, 12:17

си ја спуштив
Вратете се на почетокот Go down
.annie.♥
Модератор
.annie.♥


Број на мислења : 151
Reputation : 2
Член од : 2011-05-09
Години : 24

Од овде можете да ја спуштите песната на кико Empty
ПишувањеПредмет: Re: Од овде можете да ја спуштите песната на кико    Од овде можете да ја спуштите песната на кико Icon_minitimeСре 08 Јун 2011, 17:56

Си ја спуштив и во мобилен си ја ставив да ми ѕвони Од овде можете да ја спуштите песната на кико 2092155363
Вратете се на почетокот Go down
jovanna*
Член
jovanna*


Број на мислења : 217
Reputation : 1
Член од : 2011-05-07
Години : 25
Местолокација : Ohrid

Од овде можете да ја спуштите песната на кико Empty
ПишувањеПредмет: Re: Од овде можете да ја спуштите песната на кико    Од овде можете да ја спуштите песната на кико Icon_minitimeЧет 09 Јун 2011, 07:59

луѓе сте се измачиле јас веќе пред 1 недела ја имам со оваа постапка:
-селектирате линк на која било песна од youutube
- отварате на оваа страна [You must be registered and logged in to see this link.]
-го внесувате линкот кај делчето download
- и притискате download
и тоа е се Од овде можете да ја спуштите песната на кико 2092155363 Од овде можете да ја спуштите песната на кико 2092155363 Од овде можете да ја спуштите песната на кико 2092155363 Од овде можете да ја спуштите песната на кико 2092155363 СЕ НАДЕВАМ ЌЕ ВИ ПОСЛУЖИ И ЗА ДРУГИ ПЕСНИ АКО НЕ СЕ ИЗЛЕЗЕНИ А ГИ ИМА НА youtube Од овде можете да ја спуштите песната на кико 719217902
Вратете се на почетокот Go down
.annie.♥
Модератор
.annie.♥


Број на мислења : 151
Reputation : 2
Член од : 2011-05-09
Години : 24

Од овде можете да ја спуштите песната на кико Empty
ПишувањеПредмет: Re: Од овде можете да ја спуштите песната на кико    Од овде можете да ја спуштите песната на кико Icon_minitimeЧет 09 Јун 2011, 16:43

jovanna* напиша:
луѓе сте се измачиле јас веќе пред 1 недела ја имам со оваа постапка:
-селектирате линк на која било песна од youutube
- отварате на оваа страна [You must be registered and logged in to see this link.]
-го внесувате линкот кај делчето download
- и притискате download
и тоа е се Од овде можете да ја спуштите песната на кико 2092155363 Од овде можете да ја спуштите песната на кико 2092155363 Од овде можете да ја спуштите песната на кико 2092155363 Од овде можете да ја спуштите песната на кико 2092155363 СЕ НАДЕВАМ ЌЕ ВИ ПОСЛУЖИ И ЗА ДРУГИ ПЕСНИ АКО НЕ СЕ ИЗЛЕЗЕНИ А ГИ ИМА НА youtube Од овде можете да ја спуштите песната на кико 719217902
Леле Јована фала ти најмногуууу Од овде можете да ја спуштите песната на кико 2092155363 Од овде можете да ја спуштите песната на кико 2092155363 Од овде можете да ја спуштите песната на кико 2092155363
Вратете се на почетокот Go down
jovanna*
Член
jovanna*


Број на мислења : 217
Reputation : 1
Член од : 2011-05-07
Години : 25
Местолокација : Ohrid

Од овде можете да ја спуштите песната на кико Empty
ПишувањеПредмет: Re: Од овде можете да ја спуштите песната на кико    Од овде можете да ја спуштите песната на кико Icon_minitimeЧет 09 Јун 2011, 16:58

ништооо Од овде можете да ја спуштите песната на кико 2092155363 Од овде можете да ја спуштите песната на кико 2092155363 Од овде можете да ја спуштите песната на кико 2092155363
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content

Од овде можете да ја спуштите песната на кико Empty
ПишувањеПредмет: Re: Од овде можете да ја спуштите песната на кико    Од овде можете да ја спуштите песната на кико Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Од овде можете да ја спуштите песната на кико
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Овде можете да ја спуштите втората песна на кико
» Кико ке пее на Охрид Фест!!!
» Христијан Тодороски го објави видео записот за песната „Херој“
» Кико Или Виктор
» Кико е сам на снегот...

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Фан Клуб :: Активности-
Отиди до: