Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се
Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се
Христијан Тодороски Фан Клуб
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Latest imagesLatest images  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

 

 Христијан Тодороски го објави видео записот за песната „Херој“

Go down 
2 posters
АвторПорака
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥


Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 37

Христијан Тодороски го објави видео записот за песната „Херој“ Empty
ПишувањеПредмет: Христијан Тодороски го објави видео записот за песната „Херој“   Христијан Тодороски го објави видео записот за песната „Херој“ Icon_minitimeПон 28 Апр 2014, 13:21

Христијан Тодороски го објави видео записот за песната „Херој“ P10
„Херој“ е емотивна балада 
Музиката е на Димитар Синдилиев и текст на Христијан Тодороски додека видео записот е сниман во Битола со Cut продукција
Вратете се на почетокот Go down
https://kikotodoroskifanclub.forummk.com
Ana.Kiko
Модератор
Ana.Kiko


Број на мислења : 247
Reputation : 11
Член од : 2011-05-08
Години : 28
Местолокација : скопје

Христијан Тодороски го објави видео записот за песната „Херој“ Empty
ПишувањеПредмет: Re: Христијан Тодороски го објави видео записот за песната „Херој“   Христијан Тодороски го објави видео записот за песната „Херој“ Icon_minitimeПон 05 Мај 2014, 13:19

Многу убава песна и спот браво Кикооо Smile  Христијан Тодороски го објави видео записот за песната „Херој“ 3092841929
Вратете се на почетокот Go down
 
Христијан Тодороски го објави видео записот за песната „Херој“
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Христијан Тодороски-Кико
» Сам на снегот" - видео записот на Кико кој ќе ја разбуди фантазијата во вас
» Христијан Тодороски - Не ме боли
»  Христијан Тодороски - Сам на снегот
» Христијан Тодороски е сингл

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Христијан Тодороски :: Новости-
Отиди до: