Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се
Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се
Христијан Тодороски Фан Клуб
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Latest imagesLatest images  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

 

  Администрација на фан-клубот

Go down 
3 posters
АвторПорака
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥


Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 37

 Администрација на фан-клубот Empty
ПишувањеПредмет: Администрација на фан-клубот    Администрација на фан-клубот Icon_minitimeВто 14 Јун 2011, 17:05

Значи во план е да се формира администрација на фан-клубот, т.е по неколку претставници од сите градови низ Македонија.

Одбраните претставници ќе имаат задача да ги следат сите случувања во нивниот град поврзани со Христијан Тодороски. Да одат на неговите настапи, обавезно да имаат фотоапарат и да сликаат и сл.

Сите кои што мислат дека можат да ја вршат оваа функција слободно нека се пријават на оваа тема, па после ние ќе определиме кој сметаме дека е најспособен за тоа.

Овде може само да се пријавувате!

Ако имате некои прашања, прашајте на [You must be registered and logged in to see this link.]

Вратете се на почетокот Go down
https://kikotodoroskifanclub.forummk.com
.annie.♥
Модератор
.annie.♥


Број на мислења : 151
Reputation : 2
Член од : 2011-05-09
Години : 24

 Администрација на фан-клубот Empty
ПишувањеПредмет: Re: Администрација на фан-клубот    Администрација на фан-клубот Icon_minitimeЧет 16 Јун 2011, 17:15

Јас ке бидам задолжена за Штип Wink ♥️
Вратете се на почетокот Go down
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥


Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 37

 Администрација на фан-клубот Empty
ПишувањеПредмет: Re: Администрација на фан-клубот    Администрација на фан-клубот Icon_minitimeЧет 16 Јун 2011, 19:21

Тодороска.♥ напиша:
Јас ке бидам задолжена за Штип Wink ♥️
Ок Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
https://kikotodoroskifanclub.forummk.com
Кикохоличарка до крај♥
Член
Кикохоличарка до крај♥


Број на мислења : 107
Reputation : 0
Член од : 2011-05-10

 Администрација на фан-клубот Empty
ПишувањеПредмет: Re: Администрација на фан-клубот    Администрација на фан-клубот Icon_minitimeПет 17 Јун 2011, 11:42

Па и јас се пријавувам за градот Штип па ако може заедно со Анастејшн да бидеме за Штип♥♥♥
Вратете се на почетокот Go down
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥


Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 37

 Администрација на фан-клубот Empty
ПишувањеПредмет: Re: Администрација на фан-клубот    Администрација на фан-клубот Icon_minitimeПет 17 Јун 2011, 12:00

Кикохоличарка до крај♥ напиша:
Па и јас се пријавувам за градот Штип па ако може заедно со Анастејшн да бидеме за Штип♥️♥️♥️
Така е подобро зошто едната кога ке не може да оди другата ке оди Very Happy Very Happy вие две сте за штип [You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
https://kikotodoroskifanclub.forummk.com
.annie.♥
Модератор
.annie.♥


Број на мислења : 151
Reputation : 2
Член од : 2011-05-09
Години : 24

 Администрација на фан-клубот Empty
ПишувањеПредмет: Re: Администрација на фан-клубот    Администрација на фан-клубот Icon_minitimeПет 17 Јун 2011, 15:40

Супер со Леноркица моја заедно ке направиме се шо можеме. Се надевам дека ке сме од корист!  Администрација на фан-клубот 2092155363
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content

 Администрација на фан-клубот Empty
ПишувањеПредмет: Re: Администрација на фан-клубот    Администрација на фан-клубот Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Администрација на фан-клубот
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Кико ни го официјализира фан клубот
» Дали ке направиме нешто за роденденот на фан клубот?
» Денес фан клубот на Христијан прави 3 години од своето постоење

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Фан Клуб :: Активности-
Отиди до: