Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се
Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се
Христијан Тодороски Фан Клуб
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Latest imagesLatest images  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

 

 Кико ни го официјализира фан клубот

Go down 
5 posters
АвторПорака
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥


Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 37

Кико ни го официјализира фан клубот Empty
ПишувањеПредмет: Кико ни го официјализира фан клубот    Кико ни го официјализира фан клубот Icon_minitimeСаб 07 Мај 2011, 21:35

Кико ни го официјализира фан клубот сега е негов.
Кико ни го официјализира фан клубот 222227_197507976960933_197422400302824_536157_7059681_n
Вратете се на почетокот Go down
https://kikotodoroskifanclub.forummk.com
♥Еуге-Марија-Лали♥
Член
♥Еуге-Марија-Лали♥


Број на мислења : 21
Reputation : 0
Член од : 2011-05-08

Кико ни го официјализира фан клубот Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кико ни го официјализира фан клубот    Кико ни го официјализира фан клубот Icon_minitimeНед 08 Мај 2011, 00:50

Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
jovanna*
Член
jovanna*


Број на мислења : 217
Reputation : 1
Член од : 2011-05-07
Години : 25
Местолокација : Ohrid

Кико ни го официјализира фан клубот Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кико ни го официјализира фан клубот    Кико ни го официјализира фан клубот Icon_minitimeНед 08 Мај 2011, 07:44

супер! Smile
Вратете се на почетокот Go down
Ana.Kiko
Модератор
Ana.Kiko


Број на мислења : 247
Reputation : 11
Член од : 2011-05-08
Години : 28
Местолокација : скопје

Кико ни го официјализира фан клубот Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кико ни го официјализира фан клубот    Кико ни го официјализира фан клубот Icon_minitimeНед 08 Мај 2011, 20:39

Срцка е
Вратете се на почетокот Go down
Riste od pripor
Член
Riste od pripor


Број на мислења : 5
Reputation : 0
Член од : 2011-06-19

Кико ни го официјализира фан клубот Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кико ни го официјализира фан клубот    Кико ни го официјализира фан клубот Icon_minitimeВто 28 Јун 2011, 09:36

Ропак <3
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content

Кико ни го официјализира фан клубот Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кико ни го официјализира фан клубот    Кико ни го официјализира фан клубот Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Кико ни го официјализира фан клубот
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Кико и Ивица под опсада
» Дали ке направиме нешто за роденденот на фан клубот?
» Денес фан клубот на Христијан прави 3 години од своето постоење
» Новата Песна на Кико
» Кико е сам на снегот...

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Христијан Тодороски :: Новости-
Отиди до: