Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се
Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се
Христијан Тодороски Фан Клуб
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Latest imagesLatest images  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

 

 Дали ке направиме нешто за роденденот на фан клубот?

Go down 
4 posters
АвторПорака
Ana.Kiko
Модератор
Ana.Kiko


Број на мислења : 247
Reputation : 11
Член од : 2011-05-08
Години : 29
Местолокација : скопје

Дали ке направиме нешто за роденденот на фан клубот? Empty
ПишувањеПредмет: Дали ке направиме нешто за роденденот на фан клубот?   Дали ке направиме нешто за роденденот на фан клубот? Icon_minitimeПон 30 Апр 2012, 12:37

Дали ке направиме нешто за роденденот на фан клубот?
ако може и јас ке ви помогнам нешто Razz
Вратете се на почетокот Go down
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥


Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 38

Дали ке направиме нешто за роденденот на фан клубот? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали ке направиме нешто за роденденот на фан клубот?   Дали ке направиме нешто за роденденот на фан клубот? Icon_minitimeПон 30 Апр 2012, 14:03

Секако дека ќе направиме нешто и сите члеови можат да учествуваат.
Вратете се на почетокот Go down
https://kikotodoroskifanclub.forummk.com
Milica
Член
Milica


Број на мислења : 33
Reputation : 5
Член од : 2012-04-15
Години : 29
Местолокација : so ti e gajle :D

Дали ке направиме нешто за роденденот на фан клубот? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали ке направиме нешто за роденденот на фан клубот?   Дали ке направиме нешто за роденденот на фан клубот? Icon_minitimeВто 01 Мај 2012, 08:47

и јас може
Вратете се на почетокот Go down
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥


Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 38

Дали ке направиме нешто за роденденот на фан клубот? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали ке направиме нешто за роденденот на фан клубот?   Дали ке направиме нешто за роденденот на фан клубот? Icon_minitimeВто 01 Мај 2012, 14:54

фала што ми помогнавте ана и милица за видеото на фан клубот
Вратете се на почетокот Go down
https://kikotodoroskifanclub.forummk.com
Ana.Kiko
Модератор
Ana.Kiko


Број на мислења : 247
Reputation : 11
Член од : 2011-05-08
Години : 29
Местолокација : скопје

Дали ке направиме нешто за роденденот на фан клубот? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали ке направиме нешто за роденденот на фан клубот?   Дали ке направиме нешто за роденденот на фан клубот? Icon_minitimeВто 01 Мај 2012, 15:45

Ништо повели и друг пат све за кико и за фан клубот Very Happy [You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
eda-srce
Член
eda-srce


Број на мислења : 52
Reputation : -1
Член од : 2012-02-29
Години : 28
Местолокација : Kikоо

Дали ке направиме нешто за роденденот на фан клубот? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали ке направиме нешто за роденденот на фан клубот?   Дали ке направиме нешто за роденденот на фан клубот? Icon_minitimeВто 01 Мај 2012, 17:00

и јас сакав да учествувам ана касно видов ај другот пат ке учествувам и јас
а кога, ке го поставите тоа видео на јутуб?
Вратете се на почетокот Go down
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥


Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 38

Дали ке направиме нешто за роденденот на фан клубот? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали ке направиме нешто за роденденот на фан клубот?   Дали ке направиме нешто за роденденот на фан клубот? Icon_minitimeВто 01 Мај 2012, 19:40

видеото ќе се постави на 5 мај на јутуб
Вратете се на почетокот Go down
https://kikotodoroskifanclub.forummk.com
Ana.Kiko
Модератор
Ana.Kiko


Број на мислења : 247
Reputation : 11
Член од : 2011-05-08
Години : 29
Местолокација : скопје

Дали ке направиме нешто за роденденот на фан клубот? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали ке направиме нешто за роденденот на фан клубот?   Дали ке направиме нешто за роденденот на фан клубот? Icon_minitimeСре 02 Мај 2012, 10:46

се надевам дека изпадна убаво и фала ви што ме послушавте со мојот предлог за видеото
Вратете се на почетокот Go down
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥


Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 38

Дали ке направиме нешто за роденденот на фан клубот? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали ке направиме нешто за роденденот на фан клубот?   Дали ке направиме нешто за роденденот на фан клубот? Icon_minitimeСре 09 Мај 2012, 12:15

Ова тема ке биде затворена
Вратете се на почетокот Go down
https://kikotodoroskifanclub.forummk.com
Sponsored content

Дали ке направиме нешто за роденденот на фан клубот? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали ке направиме нешто за роденденот на фан клубот?   Дали ке направиме нешто за роденденот на фан клубот? Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Дали ке направиме нешто за роденденот на фан клубот?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Слики од Роденденот На Христијан Тодороски
»  Администрација на фан-клубот
» Дали ви се убави тетоважите на Христијан Т?
» Дали ке дојде кико на лето во охрид
»  Дали би требало во Македонија да направи турнеја?

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Фан Клуб :: Активности-
Отиди до: