Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се
Христијан Тодороски Фан Клуб
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

 

 Видео од фановите на Кико за ''Пекол и Рај''

Go down 
АвторПорака
.annie.♥
Модератор
.annie.♥

Број на мислења : 151
Reputation : 2
Член од : 2011-05-09
Години : 22

Видео од фановите на Кико за ''Пекол и Рај'' Empty
ПишувањеПредмет: Видео од фановите на Кико за ''Пекол и Рај''   Видео од фановите на Кико за ''Пекол и Рај'' Icon_minitimeПет 17 Јун 2011, 15:39

Големите фанови на Кико направија видео на кое може да се прочита текстот на песната. Навистна креативна идеја Smile

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
I love you the most [You must be registered and logged in to see this image.]

Spoiler:
 

Вратете се на почетокот Go down
 
Видео од фановите на Кико за ''Пекол и Рај''
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Фан Клуб :: Активности-
Отиди до: