Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се
Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се
Христијан Тодороски Фан Клуб
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Latest imagesLatest images  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

 

 Сам на снегот" - видео записот на Кико кој ќе ја разбуди фантазијата во вас

Go down 
АвторПорака
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥


Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 37

Сам на снегот" - видео записот на Кико кој ќе ја разбуди фантазијата во вас Empty
ПишувањеПредмет: Сам на снегот" - видео записот на Кико кој ќе ја разбуди фантазијата во вас   Сам на снегот" - видео записот на Кико кој ќе ја разбуди фантазијата во вас Icon_minitimeПон 12 Дек 2011, 17:14

Новиот хит на Христијан Тодороски - Кико кој имавте можност да го слушнете деновиве во радио етерот, сега доби и видео запис.
Имено синглот зад кој се потпишуваат браќата Јован и Иван Јованови, а го изведува Кико сега доби и видео запис кој дефинитивно ќе го разбуди новогодишниот дух и кај вас.

"Сам на снегот" е песна која успеа да воодушеви многумина и да изброи голема слушаност уште пред појавувањето на нејзиниот видео запис.

Во продолжението ви го приложуваме видеото на ексклузивецот на Мак Мјузик, погледнете го и уживајте во новогодишната моќ на ова видео.Сам на снегот" - видео записот на Кико кој ќе ја разбуди фантазијата во вас Kiko-todoroski-01

Сам на снегот" - видео записот на Кико кој ќе ја разбуди фантазијата во вас Kiko-todoroski-02

Сам на снегот" - видео записот на Кико кој ќе ја разбуди фантазијата во вас Kiko-todoroski-04

Сам на снегот" - видео записот на Кико кој ќе ја разбуди фантазијата во вас Kiko-todoroski-05

Вратете се на почетокот Go down
https://kikotodoroskifanclub.forummk.com
 
Сам на снегот" - видео записот на Кико кој ќе ја разбуди фантазијата во вас
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Христијан Тодороски го објави видео записот за песната „Херој“
» Кико е сам на снегот...
» Новата Песна на Христијан Тодороски-Сам На Снегот
» Промоција на бидео записот Пекол и Рај
» Гласајте на ммм.мк за сам на снегот

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Христијан Тодороски :: Новости-
Отиди до: