Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се
Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се
Христијан Тодороски Фан Клуб
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Latest imagesLatest images  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

 

 Промоција на бидео записот Пекол и Рај

Go down 
АвторПорака
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥


Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 38

Промоција на бидео записот  Пекол и Рај  Empty
ПишувањеПредмет: Промоција на бидео записот Пекол и Рај    Промоција на бидео записот  Пекол и Рај  Icon_minitimeВто 21 Јун 2011, 17:07

Плоштад Македонија сведок на уште една љубов, во четврток во Експирианс Кафе пред T салонот со почеток од 12 часот ќе се оддржи промоција на видео записи за Христијан Тодороски и Ивица Велоски од Macedonian Idol!
Вратете се на почетокот Go down
https://kikotodoroskifanclub.forummk.com
 
Промоција на бидео записот Пекол и Рај
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Христијан Тодороски ќе има промоција на спотот
» Сам на снегот" - видео записот на Кико кој ќе ја разбуди фантазијата во вас
» Христијан Тодороски го објави видео записот за песната „Херој“
» Видео од фановите на Кико за ''Пекол и Рај''
» Христијан Тодороски со првата своја песна Пекол и рај

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Фан Клуб :: Активности-
Отиди до: