Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се
Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се
Христијан Тодороски Фан Клуб
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Latest imagesLatest images  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

 

 Дали ви се убави тетоважите на Христијан Т?

Go down 
+7
elen4e
Кикохоличарка до крај♥
Ana.Kiko
Todoroska♥
♥Lozanoska♥
.annie.♥
Pekol i raj
11 posters

Дали ви се убави тетоважите на Христијан Т?
Да.
Дали ви се убави тетоважите на Христијан Т? Vote_lcap50%Дали ви се убави тетоважите на Христијан Т? Vote_rcap
 50% [ 10 ]
Не.
Дали ви се убави тетоважите на Христијан Т? Vote_lcap0%Дали ви се убави тетоважите на Христијан Т? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
И Четирите Се Убавки.
Дали ви се убави тетоважите на Христијан Т? Vote_lcap45%Дали ви се убави тетоважите на Христијан Т? Vote_rcap
 45% [ 9 ]
И Четирите Не Се Убави
Дали ви се убави тетоважите на Христијан Т? Vote_lcap5%Дали ви се убави тетоважите на Христијан Т? Vote_rcap
 5% [ 1 ]
Општо гласови : 20
 
Back

АвторПорака
Pekol i raj
Член
Pekol i raj


Број на мислења : 26
Reputation : 0
Член од : 2011-06-13

Дали ви се убави тетоважите на Христијан Т? Empty
ПишувањеПредмет: Дали ви се убави тетоважите на Христијан Т?   Дали ви се убави тетоважите на Христијан Т? Icon_minitimeПет 01 Jул 2011, 12:20

И Двете се убавки.
Вратете се на почетокот Go down
.annie.♥
Модератор
.annie.♥


Број на мислења : 151
Reputation : 2
Член од : 2011-05-09
Години : 25

Дали ви се убави тетоважите на Христијан Т? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали ви се убави тетоважите на Христијан Т?   Дали ви се убави тетоважите на Христијан Т? Icon_minitimeПет 01 Jул 2011, 17:25

Уффф препреунави сеее! Дали ви се убави тетоважите на Христијан Т? 2794008684 Не се опишува со зборови Дали ви се убави тетоважите на Христијан Т? 2092155363 Дали ви се убави тетоважите на Христијан Т? 2092155363


Последната промена е направена од .annie.♥ на Пет 08 Jул 2011, 12:31. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
♥Lozanoska♥
Администратор
♥Lozanoska♥


Број на мислења : 282
Reputation : 5
Член од : 2011-05-06
Години : 38

Дали ви се убави тетоважите на Христијан Т? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали ви се убави тетоважите на Христијан Т?   Дали ви се убави тетоважите на Христијан Т? Icon_minitimeПет 01 Jул 2011, 19:00

.annie.♥ напиша:
Уффф препреунави сеее! [You must be registered and logged in to see this image.] Не се опишува со зборови [You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥


Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 38

Дали ви се убави тетоважите на Христијан Т? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали ви се убави тетоважите на Христијан Т?   Дали ви се убави тетоважите на Христијан Т? Icon_minitimeПет 01 Jул 2011, 19:05

.annie.♥ напиша:
Уффф препреунави сеее! [You must be registered and logged in to see this image.] Не се опишува со зборови [You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
https://kikotodoroskifanclub.forummk.com
Ana.Kiko
Модератор
Ana.Kiko


Број на мислења : 247
Reputation : 11
Член од : 2011-05-08
Години : 29
Местолокација : скопје

Дали ви се убави тетоважите на Христијан Т? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали ви се убави тетоважите на Христијан Т?   Дали ви се убави тетоважите на Христијан Т? Icon_minitimeПон 04 Jул 2011, 08:41

И Двете се убавки
Вратете се на почетокот Go down
Кикохоличарка до крај♥
Член
Кикохоличарка до крај♥


Број на мислења : 107
Reputation : 0
Член од : 2011-05-10

Дали ви се убави тетоважите на Христијан Т? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали ви се убави тетоважите на Христијан Т?   Дали ви се убави тетоважите на Христијан Т? Icon_minitimeПет 08 Jул 2011, 10:11

И двете му се најубавии [You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
elen4e
Член
elen4e


Број на мислења : 11
Reputation : 0
Член од : 2011-07-03
Години : 36

Дали ви се убави тетоважите на Христијан Т? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали ви се убави тетоважите на Христијан Т?   Дали ви се убави тетоважите на Христијан Т? Icon_minitimeПет 15 Jул 2011, 09:06

Да сите 4 се убави
Вратете се на почетокот Go down
bi-44
Член
bi-44


Број на мислења : 15
Reputation : 0
Член од : 2012-01-03

Дали ви се убави тетоважите на Христијан Т? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали ви се убави тетоважите на Христијан Т?   Дали ви се убави тетоважите на Христијан Т? Icon_minitimeВто 03 Јан 2012, 21:03

elen4e напиша:
Да сите 4 се убави
Вратете се на почетокот Go down
KikoFan
Член
KikoFan


Број на мислења : 38
Reputation : 1
Член од : 2011-05-06

Дали ви се убави тетоважите на Христијан Т? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали ви се убави тетоважите на Христијан Т?   Дали ви се убави тетоважите на Христијан Т? Icon_minitimeНед 25 Мар 2012, 16:27

Даааааа
Вратете се на почетокот Go down
DareFan
Член
DareFan


Број на мислења : 40
Reputation : 0
Член од : 2011-07-14
Години : 29

Дали ви се убави тетоважите на Христијан Т? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали ви се убави тетоважите на Христијан Т?   Дали ви се убави тетоважите на Христијан Т? Icon_minitimeПет 13 Апр 2012, 12:10

KikoFan напиша:
Даааааа
Вратете се на почетокот Go down
http://www.darkoilievski.com.mk/
DidiDeko
Член
DidiDeko


Број на мислења : 4
Reputation : 0
Член од : 2012-11-18

Дали ви се убави тетоважите на Христијан Т? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали ви се убави тетоважите на Христијан Т?   Дали ви се убави тетоважите на Христијан Т? Icon_minitimeНед 18 Ное 2012, 20:07

да
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content

Дали ви се убави тетоважите на Христијан Т? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали ви се убави тетоважите на Христијан Т?   Дали ви се убави тетоважите на Христијан Т? Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Дали ви се убави тетоважите на Христијан Т?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Дали ви се допаѓа новата песна на христијан-сам на снегот
»  Дали би требало во Македонија да направи турнеја?
» Дали ви се допаѓа песната на кико тодороски?
» Дали ке направиме нешто за роденденот на фан клубот?
» Дали ке дојде кико на лето во охрид

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Секојдневие :: Анкети-
Отиди до: