Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се
Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се
Христијан Тодороски Фан Клуб
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Latest imagesLatest images  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

 

  Дали би требало во Македонија да направи турнеја?

Go down 
+5
Kikoholicarka
jovanna*
♥Lozanoska♥
.annie.♥
Todoroska♥
9 posters
АвторПорака
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥


Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 38

 Дали би требало во Македонија да направи турнеја? Empty
ПишувањеПредмет: Дали би требало во Македонија да направи турнеја?    Дали би требало во Македонија да направи турнеја? Icon_minitimeПет 03 Јун 2011, 21:23

јас мислам дека треба
а вие? Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
https://kikotodoroskifanclub.forummk.com
.annie.♥
Модератор
.annie.♥


Број на мислења : 151
Reputation : 2
Член од : 2011-05-09
Години : 25

 Дали би требало во Македонија да направи турнеја? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали би требало во Македонија да направи турнеја?    Дали би требало во Македонија да направи турнеја? Icon_minitimeПет 03 Јун 2011, 21:43

Нормалмо дека треба  Дали би требало во Македонија да направи турнеја? 2092155363
Вратете се на почетокот Go down
♥Lozanoska♥
Администратор
♥Lozanoska♥


Број на мислења : 282
Reputation : 5
Член од : 2011-05-06
Години : 38

 Дали би требало во Македонија да направи турнеја? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали би требало во Македонија да направи турнеја?    Дали би требало во Македонија да направи турнеја? Icon_minitimeПет 03 Јун 2011, 21:58

Тодороска.♥ напиша:
Нормалмо дека треба [You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
jovanna*
Член
jovanna*


Број на мислења : 217
Reputation : 1
Член од : 2011-05-07
Години : 26
Местолокација : Ohrid

 Дали би требало во Македонија да направи турнеја? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали би требало во Македонија да направи турнеја?    Дали би требало во Македонија да направи турнеја? Icon_minitimeСаб 04 Јун 2011, 07:58

даа!! Smile
Вратете се на почетокот Go down
Kikoholicarka
Член
Kikoholicarka


Број на мислења : 3
Reputation : 0
Член од : 2011-06-04

 Дали би требало во Македонија да направи турнеја? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали би требало во Македонија да направи турнеја?    Дали би требало во Македонија да направи турнеја? Icon_minitimeСаб 04 Јун 2011, 12:53

Yess :*
Вратете се на почетокот Go down
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥


Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 38

 Дали би требало во Македонија да направи турнеја? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали би требало во Македонија да направи турнеја?    Дали би требало во Македонија да направи турнеја? Icon_minitimeСаб 04 Јун 2011, 13:42

[You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
https://kikotodoroskifanclub.forummk.com
Kiko.T
Член
Kiko.T


Број на мислења : 3
Reputation : 0
Член од : 2011-06-05

 Дали би требало во Македонија да направи турнеја? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали би требало во Македонија да направи турнеја?    Дали би требало во Македонија да направи турнеја? Icon_minitimeНед 05 Јун 2011, 19:37

Kikoholicarka напиша:
Yess :*
Вратете се на почетокот Go down
Кикохоличарка до крај♥
Член
Кикохоличарка до крај♥


Број на мислења : 107
Reputation : 0
Член од : 2011-05-10

 Дали би требало во Македонија да направи турнеја? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали би требало во Македонија да направи турнеја?    Дали би требало во Македонија да направи турнеја? Icon_minitimeПон 06 Јун 2011, 06:37

Секако дека треба [You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
DareFan
Член
DareFan


Број на мислења : 40
Reputation : 0
Член од : 2011-07-14
Години : 29

 Дали би требало во Македонија да направи турнеја? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали би требало во Македонија да направи турнеја?    Дали би требало во Македонија да направи турнеја? Icon_minitimeПон 16 Апр 2012, 14:32

Кикохоличарка до крај♥ напиша:
Секако дека треба [You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
http://www.darkoilievski.com.mk/
Milica
Член
Milica


Број на мислења : 33
Reputation : 5
Член од : 2012-04-15
Години : 29
Местолокација : so ti e gajle :D

 Дали би требало во Македонија да направи турнеја? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали би требало во Македонија да направи турнеја?    Дали би требало во Македонија да направи турнеја? Icon_minitimeВто 17 Апр 2012, 14:40

DareFan напиша:
Кикохоличарка до крај♥ напиша:
Секако дека треба [You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content

 Дали би требало во Македонија да направи турнеја? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали би требало во Македонија да направи турнеја?    Дали би требало во Македонија да направи турнеја? Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Дали би требало во Македонија да направи турнеја?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Со кој би сакале Кико да направи дует?
» Христијан Тодороски направи твитер!
» Дали ке дојде кико на лето во охрид
» Гласајте за кико на најдоброто од Македонија
» Калиопи, Игор и идолите за Македонија

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Христијан Тодороски :: Разно-
Отиди до: