Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се
Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се
Христијан Тодороски Фан Клуб
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Latest imagesLatest images  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

 

 Кико и Иво: Не привлекуваат постари жени

Go down 
АвторПорака
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥


Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 37

Кико и Иво: Не привлекуваат постари жени  Empty
ПишувањеПредмет: Кико и Иво: Не привлекуваат постари жени    Кико и Иво: Не привлекуваат постари жени  Icon_minitimeВто 12 Jул 2011, 10:47

Кико и Ивица, едни од финалистите на првата сезона од Македонскиот идол кои потпишаа за продукцијата Мак мјзуик, како млади и надежни таленти добија простор во македонското издание на Playboy. За рубриката 20 прашања, во која честопати се остава простор на младите лица кои се појавуваат на нашата сцена, тие одговараат на неколку интересни прашања

Кико и Иво: Не привлекуваат постари жени  Kiko%20i%20ivo508

Каков е планот на продукцијата со вас? Какви артисти ќе бидете? Ќе бидете ли новиот Слаткар, во поп-рок форма?
Кико: Пред сѐ ќе бидам поп-изведувач и ќе го правам тоа што публиката го бара од мене, затоа што публиката е таа поради којашто сум јас тука каде што сум. Не се гледам како хип-хоп изведувач, но не сметам дека не треба да бегам од стилот на музика. Секогаш сакам да експериментирам.
Кои ви се првите впечатоци од соработката со новата продукција?
Кико: Одлични. Сепак со Јован и Кристијан успеавме да направиме добра песна и добар спот за многу кратко време. Сега за сега односите со Мак мјузик се перфектни. И мислам дека така и ќе останат.
Како оди дружбата со понежниот пол по Идолот?
Кико:
Одлично. Многу подобро отколку пред Идолот.
Сте се затрескале ли во постара жена?
Кико: Даааа (се смее). Во Џена Џејмисон, Сара Леши и Сузана Гавазова.
Вратете се на почетокот Go down
https://kikotodoroskifanclub.forummk.com
 
Кико и Иво: Не привлекуваат постари жени
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Кико Или Виктор
» Кико е сам на снегот...
» Новата Песна на Кико
» Христијан Тодороски-Кико
» Новата Фризура На Кико

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Христијан Тодороски :: Новости-
Отиди до: