Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се
Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се
Христијан Тодороски Фан Клуб
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Latest imagesLatest images  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

 

 Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто

Go down 
+7
.annie.♥
Кикохоличарка до крај♥
jovanna*
♥Lozanoska♥
Gabriela
todorceva
Todoroska♥
11 posters
АвторПорака
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥


Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 37

Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто Empty
ПишувањеПредмет: Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто   Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто Icon_minitimeПет 06 Мај 2011, 20:41

Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто
Вратете се на почетокот Go down
https://kikotodoroskifanclub.forummk.com
todorceva
Член
todorceva


Број на мислења : 3
Reputation : 0
Член од : 2011-05-09

Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто Empty
ПишувањеПредмет: Re: Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто   Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто Icon_minitimeВто 10 Мај 2011, 12:07

pas ne bese fer kikoo trebase da bide finalistt..:***
Вратете се на почетокот Go down
Gabriela
Член
Gabriela


Број на мислења : 3
Reputation : 0
Член од : 2011-05-10
Години : 24

Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто Empty
ПишувањеПредмет: Re: Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто   Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто Icon_minitimeВто 10 Мај 2011, 15:00

Те сакаме Кико и ти за нас си победник на идолл!!! I love you Smile
Вратете се на почетокот Go down
♥Lozanoska♥
Администратор
♥Lozanoska♥


Број на мислења : 282
Reputation : 5
Член од : 2011-05-06
Години : 37

Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто Empty
ПишувањеПредмет: Re: Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто   Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто Icon_minitimeВто 10 Мај 2011, 17:33

Gabriela напиша:
Те сакаме Кико и ти за нас си победник на идолл!!! I love you Smile
Вратете се на почетокот Go down
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥


Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 37

Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто Empty
ПишувањеПредмет: Re: Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто   Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто Icon_minitimeВто 10 Мај 2011, 17:37

Gabriela напиша:
Те сакаме Кико и ти за нас си победник на идолл!!! I love you Smile
Вратете се на почетокот Go down
https://kikotodoroskifanclub.forummk.com
jovanna*
Член
jovanna*


Број на мислења : 217
Reputation : 1
Член од : 2011-05-07
Години : 25
Местолокација : Ohrid

Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто Empty
ПишувањеПредмет: Re: Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто   Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто Icon_minitimeЧет 12 Мај 2011, 08:09

♥KikoIdol♥ напиша:
Gabriela напиша:
Те сакаме Кико и ти за нас си победник на идолл!!! I love you Smile
Вратете се на почетокот Go down
Кикохоличарка до крај♥
Член
Кикохоличарка до крај♥


Број на мислења : 107
Reputation : 0
Член од : 2011-05-10

Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто Empty
ПишувањеПредмет: Re: Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто   Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто Icon_minitimeЧет 12 Мај 2011, 10:07

jovanna* напиша:
♥KikoIdol♥ напиша:
Gabriela напиша:
Те сакаме Кико и ти за нас си победник на идолл!!! I love you Smile
Вратете се на почетокот Go down
.annie.♥
Модератор
.annie.♥


Број на мислења : 151
Reputation : 2
Член од : 2011-05-09
Години : 24

Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто Empty
ПишувањеПредмет: Re: Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто   Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто Icon_minitimeЧет 12 Мај 2011, 18:26

-.-'lala'T.gomez.♥ напиша:
jovanna* напиша:
♥KikoIdol♥ напиша:
Gabriela напиша:
Те сакаме Кико и ти за нас си победник на идолл!!! I love you Smile
Вратете се на почетокот Go down
Sarche Todoroska
Член
Sarche Todoroska


Број на мислења : 2
Reputation : 0
Член од : 2011-05-12
Години : 26

Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто Empty
ПишувањеПредмет: Re: Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто   Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто Icon_minitimeНед 15 Мај 2011, 07:25

Те сакаме Кико и ти за нас си победник на идолл!!! <3<3<3
Вратете се на почетокот Go down
ILoveKiko_xX
Член
ILoveKiko_xX


Број на мислења : 2
Reputation : 0
Член од : 2011-05-13

Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто Empty
ПишувањеПредмет: Re: Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто   Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто Icon_minitimeПон 16 Мај 2011, 16:05

Kiko Netrebase da ispadnitttt Sad Kiko te sakamm
Вратете се на почетокот Go down
Надица.Маневска
Член
Надица.Маневска


Број на мислења : 1
Reputation : 0
Член од : 2011-06-23

Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто Empty
ПишувањеПредмет: Re: Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто   Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто Icon_minitimeЧет 23 Јун 2011, 13:53

Kikoo e zasekogas nas idol bez razlika sto odpadna I love you kikoo Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто 719217902Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто 2092155363 Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто 2092155363 Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто 3873194334 [list][*]
Вратете се на почетокот Go down
Sara T
Член
Sara T


Број на мислења : 1
Reputation : 0
Член од : 2011-07-13

Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто Empty
ПишувањеПредмет: Re: Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто   Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто Icon_minitimeВто 19 Jул 2011, 06:38

Кико отпадна од идол но не и од нашите срца Кико Те сакаме <3<3
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content

Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто Empty
ПишувањеПредмет: Re: Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто   Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
»  Христијан Тодороски - Сам на снегот
» Христијан Тодороски е сингл
» Христијан Тодороски-Кико
» Христијан Тодороски - Не ме боли
» Христијан Тодороски - Не ме боли

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Христијан Тодороски :: Новости-
Отиди до: