Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се
Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се
Христијан Тодороски Фан Клуб
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Latest imagesLatest images  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

 

 Христијан Тодороски Сабота 10.03.2012

Go down 
АвторПорака
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥


Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 38

Христијан Тодороски Сабота 10.03.2012  Empty
ПишувањеПредмет: Христијан Тодороски Сабота 10.03.2012    Христијан Тодороски Сабота 10.03.2012  Icon_minitimeЧет 08 Мар 2012, 20:38

Кико сабота во 19:00 часот има настап во Веро центар
Вратете се на почетокот Go down
https://kikotodoroskifanclub.forummk.com
 
Христијан Тодороски Сабота 10.03.2012
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Христијан Тодороски Сабота 16.07.2011 клуб AKROPOLIS
»  Христијан Тодороски во живо од Cuba Libre Beach-Ohrid (31.07.2012)
» Христијан Тодоровски Live + Heineken Presentation @ Сабота 25.06
» Христијан Тодороски
» Слушнете го рефренот на новата песна на Христијан за Макфест 2012

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Христијан Тодороски :: Настапи-
Отиди до: