Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се
Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се
Христијан Тодороски Фан Клуб
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Latest imagesLatest images  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

 

 Следната песна на Кико ќе биде готова за месец дена

Go down 
3 posters
АвторПорака
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥


Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 37

Следната песна на Кико ќе биде готова за месец дена  Empty
ПишувањеПредмет: Следната песна на Кико ќе биде готова за месец дена    Следната песна на Кико ќе биде готова за месец дена  Icon_minitimeСаб 10 Мар 2012, 20:00

Новата песна на Кико ќе биде со Ренато , љубовна балада Smile Се очекува да биде хит!!! Smile)) Ќе биде нешто поразлично , наскоро ќеја чуеме на Музика24.


Последната промена е направена од Todoroska♥ на Нед 11 Мар 2012, 18:38. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
https://kikotodoroskifanclub.forummk.com
eda-srce
Член
eda-srce


Број на мислења : 52
Reputation : -1
Член од : 2012-02-29
Години : 27
Местолокација : Kikоо

Следната песна на Кико ќе биде готова за месец дена  Empty
ПишувањеПредмет: Re: Следната песна на Кико ќе биде готова за месец дена    Следната песна на Кико ќе биде готова за месец дена  Icon_minitimeНед 11 Мар 2012, 14:42

bravoooo Smile
Вратете се на почетокот Go down
KikoFan
Член
KikoFan


Број на мислења : 38
Reputation : 1
Член од : 2011-05-06

Следната песна на Кико ќе биде готова за месец дена  Empty
ПишувањеПредмет: Re: Следната песна на Кико ќе биде готова за месец дена    Следната песна на Кико ќе биде готова за месец дена  Icon_minitimeНед 25 Мар 2012, 16:25

едвај чекам да ја слушнам....
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content

Следната песна на Кико ќе биде готова за месец дена  Empty
ПишувањеПредмет: Re: Следната песна на Кико ќе биде готова за месец дена    Следната песна на Кико ќе биде готова за месец дена  Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Следната песна на Кико ќе биде готова за месец дена
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Новата Песна на Кико ќе биде готова за околу месец дена
» Новата Песна на Кико
» Христијан Тодороски - Кико со нова песна и сопт
» Првата песна на Христијан Тодороски
» Новата Песна на Кико - Одиме до крај на граници од Макфест 2012

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Христијан Тодороски :: Новости-
Отиди до: