Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се
Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се
Христијан Тодороски Фан Клуб
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Latest imagesLatest images  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

 

 Новата Песна на Кико ќе биде готова за околу месец дена

Go down 
2 posters
АвторПорака
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥


Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 37

Новата Песна на Кико ќе биде готова за околу месец дена Empty
ПишувањеПредмет: Новата Песна на Кико ќе биде готова за околу месец дена   Новата Песна на Кико ќе биде готова за околу месец дена Icon_minitimeСаб 08 Дек 2012, 18:15

За околу месец дена, Кико пак ќе не израдува со нова песна и спот.Наскоро очекувајте ја новата песна на Кико тоа ќе биде една убава балада. Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
https://kikotodoroskifanclub.forummk.com
eda-srce
Член
eda-srce


Број на мислења : 52
Reputation : -1
Член од : 2012-02-29
Години : 27
Местолокација : Kikоо

Новата Песна на Кико ќе биде готова за околу месец дена Empty
ПишувањеПредмет: Re: Новата Песна на Кико ќе биде готова за околу месец дена   Новата Песна на Кико ќе биде готова за околу месец дена Icon_minitimeСаб 15 Дек 2012, 12:53

Едвај чекам да ја слушнам сигурно ке биде убава како и останатите песни на Христијан Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
 
Новата Песна на Кико ќе биде готова за околу месец дена
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Следната песна на Кико ќе биде готова за месец дена
» Новата Песна на Кико
» Новата Песна на Кико - Одиме до крај на граници од Макфест 2012
» Новата песна на Христијан
» Новата Песна на Христијан Тодороски-Сам На Снегот

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Христијан Тодороски :: Новости-
Отиди до: