Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се
Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се
Христијан Тодороски Фан Клуб
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Latest imagesLatest images  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

 

 Уште малце е Роденденот на Христијан.Што ке му подарите?

Go down 
3 posters
АвторПорака
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥


Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 37

Уште малце е Роденденот на Христијан.Што ке му подарите? Empty
ПишувањеПредмет: Уште малце е Роденденот на Христијан.Што ке му подарите?   Уште малце е Роденденот на Христијан.Што ке му подарите? Icon_minitimeПон 02 Апр 2012, 17:52

Уште малце е Роденденот на Христијан
Што ке му подарите??
Вратете се на почетокот Go down
https://kikotodoroskifanclub.forummk.com
eda-srce
Член
eda-srce


Број на мислења : 52
Reputation : -1
Член од : 2012-02-29
Години : 27
Местолокација : Kikоо

Уште малце е Роденденот на Христијан.Што ке му подарите? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Уште малце е Роденденот на Христијан.Што ке му подарите?   Уште малце е Роденденот на Христијан.Што ке му подарите? Icon_minitimeПон 02 Апр 2012, 17:54

едно слатко мече Very Happy Уште малце е Роденденот на Христијан.Што ке му подарите? 2092155363
Вратете се на почетокот Go down
Ana.Kiko
Модератор
Ana.Kiko


Број на мислења : 247
Reputation : 11
Член од : 2011-05-08
Години : 28
Местолокација : скопје

Уште малце е Роденденот на Христијан.Што ке му подарите? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Уште малце е Роденденот на Христијан.Што ке му подарите?   Уште малце е Роденденот на Христијан.Што ке му подарите? Icon_minitimeСре 04 Апр 2012, 09:16

eda-srce напиша:
едно слатко мече Very Happy [You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content

Уште малце е Роденденот на Христијан.Што ке му подарите? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Уште малце е Роденденот на Христијан.Што ке му подарите?   Уште малце е Роденденот на Христијан.Што ке му подарите? Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Уште малце е Роденденот на Христијан.Што ке му подарите?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Слики од Роденденот На Христијан Тодороски
» Дали ке направиме нешто за роденденот на фан клубот?
» Гласајте на ммм.мк за христијан
» Христијан Тодороски
» Гласајте за Христијан

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Христијан Тодороски :: Разно-
Отиди до: