Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се
Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се
Христијан Тодороски Фан Клуб
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Latest imagesLatest images  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

 

 Официјалниот Фан Клуб На Христијан Тодороски Прави 1 Година од Своето Постоење

Go down 
+4
Ana.Kiko
Davor
Кикохоличаркаaa
Todoroska♥
8 posters
АвторПорака
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥


Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 38

Официјалниот Фан Клуб На Христијан Тодороски Прави 1 Година од Своето Постоење Empty
ПишувањеПредмет: Официјалниот Фан Клуб На Христијан Тодороски Прави 1 Година од Своето Постоење   Официјалниот Фан Клуб На Христијан Тодороски Прави 1 Година од Своето Постоење Icon_minitimeСаб 05 Мај 2012, 14:45

[center]Денес е Голем Ден Официјалниот Фан Клуб На Христијан Тодороски Прави 1 Година од Своето Постоење...Секогаш Ќе Бидиме Со Кико и Секогаш Ќе Го Подржуваме Во Тоа Што Го Работи... ♥ ♥ ♥


Последната промена е направена од Todoroska♥ на Сре 02 Јан 2013, 17:30. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
https://kikotodoroskifanclub.forummk.com
Кикохоличаркаaa
Член
Кикохоличаркаaa


Број на мислења : 2
Reputation : 1
Член од : 2011-12-05

Официјалниот Фан Клуб На Христијан Тодороски Прави 1 Година од Своето Постоење Empty
ПишувањеПредмет: Re: Официјалниот Фан Клуб На Христијан Тодороски Прави 1 Година од Своето Постоење   Официјалниот Фан Клуб На Христијан Тодороски Прави 1 Година од Своето Постоење Icon_minitimeСаб 05 Мај 2012, 14:55

Нека е со среќа постоењеto 1 година.....Секогаш ке бидеме со Кико.....<3<3<3<3<3 !!
Вратете се на почетокот Go down
Davor
ВИП Група
Davor


Број на мислења : 42
Reputation : 5
Член од : 2011-06-19
Години : 25
Местолокација : Prilep

Официјалниот Фан Клуб На Христијан Тодороски Прави 1 Година од Своето Постоење Empty
ПишувањеПредмет: Re: Официјалниот Фан Клуб На Христијан Тодороски Прави 1 Година од Своето Постоење   Официјалниот Фан Клуб На Христијан Тодороски Прави 1 Година од Своето Постоење Icon_minitimeСаб 05 Мај 2012, 14:59

Преубаво ви е видеото и нека е со среќа 1 година постоење на фан клубов на кико Smile
Вратете се на почетокот Go down
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.100825206603619.1759.10
Ana.Kiko
Модератор
Ana.Kiko


Број на мислења : 247
Reputation : 11
Член од : 2011-05-08
Години : 29
Местолокација : скопје

Официјалниот Фан Клуб На Христијан Тодороски Прави 1 Година од Своето Постоење Empty
ПишувањеПредмет: Re: Официјалниот Фан Клуб На Христијан Тодороски Прави 1 Година од Своето Постоење   Официјалниот Фан Клуб На Христијан Тодороски Прави 1 Година од Своето Постоење Icon_minitimeСаб 05 Мај 2012, 16:01

Davor напиша:
Преубаво ви е видеото и нека е со среќа 1 година постоење на фан клубов на кико Smile
Вратете се на почетокот Go down
Cristina*
Член
Cristina*


Број на мислења : 11
Reputation : 0
Член од : 2012-05-02
Години : 29

Официјалниот Фан Клуб На Христијан Тодороски Прави 1 Година од Своето Постоење Empty
ПишувањеПредмет: Re: Официјалниот Фан Клуб На Христијан Тодороски Прави 1 Година од Своето Постоење   Официјалниот Фан Клуб На Христијан Тодороски Прави 1 Година од Своето Постоење Icon_minitimeСаб 05 Мај 2012, 16:03

SO SREKA 1 GOD POSTOENE..... Very Happy DA DOCEKATE I 100 GOD POSTOENE Very Happy Very Happy Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
http://hitportal.com.mk/
♥Lozanoska♥
Администратор
♥Lozanoska♥


Број на мислења : 282
Reputation : 5
Член од : 2011-05-06
Години : 38

Официјалниот Фан Клуб На Христијан Тодороски Прави 1 Година од Своето Постоење Empty
ПишувањеПредмет: Re: Официјалниот Фан Клуб На Христијан Тодороски Прави 1 Година од Своето Постоење   Официјалниот Фан Клуб На Христијан Тодороски Прави 1 Година од Своето Постоење Icon_minitimeСаб 05 Мај 2012, 20:41

Cristina* напиша:
SO SREKA 1 GOD POSTOENE..... Very Happy DA DOCEKATE I 100 GOD POSTOENE Very Happy Very Happy Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
eda-srce
Член
eda-srce


Број на мислења : 52
Reputation : -1
Член од : 2012-02-29
Години : 28
Местолокација : Kikоо

Официјалниот Фан Клуб На Христијан Тодороски Прави 1 Година од Своето Постоење Empty
ПишувањеПредмет: Re: Официјалниот Фан Клуб На Христијан Тодороски Прави 1 Година од Своето Постоење   Официјалниот Фан Клуб На Христијан Тодороски Прави 1 Година од Своето Постоење Icon_minitimeПон 07 Мај 2012, 09:18

Кикохоличаркаaa напиша:
Нека е со среќа постоењеto 1 година.....Секогаш ке бидеме со Кико.....<3<3<3<3<3 !!
Вратете се на почетокот Go down
olivera1
Член
olivera1


Број на мислења : 10
Reputation : 0
Член од : 2012-05-20
Местолокација : I LOVE DARE ILIEVSKI

Официјалниот Фан Клуб На Христијан Тодороски Прави 1 Година од Своето Постоење Empty
ПишувањеПредмет: Re: Официјалниот Фан Клуб На Христијан Тодороски Прави 1 Година од Своето Постоење   Официјалниот Фан Клуб На Христијан Тодороски Прави 1 Година од Своето Постоење Icon_minitimeНед 20 Мај 2012, 11:55

Cestitki Официјалниот Фан Клуб На Христијан Тодороски Прави 1 Година од Своето Постоење 2092155363
Вратете се на почетокот Go down
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥


Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 38

Официјалниот Фан Клуб На Христијан Тодороски Прави 1 Година од Своето Постоење Empty
ПишувањеПредмет: Re: Официјалниот Фан Клуб На Христијан Тодороски Прави 1 Година од Своето Постоење   Официјалниот Фан Клуб На Христијан Тодороски Прави 1 Година од Своето Постоење Icon_minitimeНед 20 Мај 2012, 12:43

Ви Багодариме На Сите За Убавите Честитки Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
https://kikotodoroskifanclub.forummk.com
♥Lozanoska♥
Администратор
♥Lozanoska♥


Број на мислења : 282
Reputation : 5
Член од : 2011-05-06
Години : 38

Официјалниот Фан Клуб На Христијан Тодороски Прави 1 Година од Своето Постоење Empty
ПишувањеПредмет: Re: Официјалниот Фан Клуб На Христијан Тодороски Прави 1 Година од Своето Постоење   Официјалниот Фан Клуб На Христијан Тодороски Прави 1 Година од Своето Постоење Icon_minitimeНед 20 Мај 2012, 13:25

Todoroska♥ напиша:
Ви Багодариме На Сите За Убавите Честитки Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content

Официјалниот Фан Клуб На Христијан Тодороски Прави 1 Година од Своето Постоење Empty
ПишувањеПредмет: Re: Официјалниот Фан Клуб На Христијан Тодороски Прави 1 Година од Своето Постоење   Официјалниот Фан Клуб На Христијан Тодороски Прави 1 Година од Своето Постоење Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Официјалниот Фан Клуб На Христијан Тодороски Прави 1 Година од Своето Постоење
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Денес фан клубот на Христијан прави 3 години од своето постоење
» 2 Години Христијан Тодороски Фан Клуб
» Христијан Тодороски-Сам На Снегот
»  клуб COSMOS - Делчево... Христијан Тодороски и Ивица Велоски
» Христијан Тодороски е сингл

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Христијан Тодороски :: Новости-
Отиди до: