Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се
Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се
Христијан Тодороски Фан Клуб
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Latest imagesLatest images  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

 

 2 Години Христијан Тодороски Фан Клуб

Go down 
АвторПорака
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥


Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 37

2 Години Христијан Тодороски Фан Клуб Empty
ПишувањеПредмет: 2 Години Христијан Тодороски Фан Клуб   2 Години Христијан Тодороски Фан Клуб Icon_minitimeНед 05 Мај 2013, 12:47

Денес фан клубот на Христијан прави 2 годни од своето постоење.На овој ден во 2011 годниа беше основан фан клубот на Христијан Тодороски
Вратете се на почетокот Go down
https://kikotodoroskifanclub.forummk.com
 
2 Години Христијан Тодороски Фан Клуб
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Христијан Тодороски Сабота 16.07.2011 клуб AKROPOLIS
»  клуб COSMOS - Делчево... Христијан Тодороски и Ивица Велоски
» Официјалниот Фан Клуб На Христијан Тодороски Прави 1 Година од Своето Постоење
» Денес фан клубот на Христијан прави 3 години од своето постоење
» Христијан Тодороски е сингл

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Христијан Тодороски :: Новости-
Отиди до: