Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се
Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се
Христијан Тодороски Фан Клуб
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Latest imagesLatest images  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

 

 Ексклузивно: Кико од Идол не е веќе во План Б!?

Go down 
АвторПорака
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥


Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 37

Ексклузивно: Кико од Идол не е веќе во План Б!?   Empty
ПишувањеПредмет: Ексклузивно: Кико од Идол не е веќе во План Б!?    Ексклузивно: Кико од Идол не е веќе во План Б!?   Icon_minitimeПет 26 Апр 2013, 17:27

Музика 24 дознава дека Христијан Тодороски Кико познат како Кико од Идол веќе не е во План Б продукција. Поради тоа што веќе долго време оваа продуценска куќа нема направено ништо за него и неговата музичка кариера. Неговиот нов продуцент Горан Милошески ексклузивно за Музика24 вели:

“Бидејќи План Б ништо не направи за Кико, тој од денес започнува соработка со мене и јас сум неговиот нов продуцент. Одсега се што ќе снима и работи ќе биде тука во PreSonus студио”, изјава вечерва за Музика24 Горан Милошески новиот продуцент на Кико. Од неофицијални информации дознаваме дека План Б продукција и Јованов Рекордс вечерва самите изјавиле дека неможеле повеќе со никого да соработуваат, зошто е тоа така сеуште незнаеме. Останува енигмата што се случува со овие две некогаш силни продуценски куќи. Наскоро Музика24 со комплетно детален извештај за случувањето со веќе споменатите продуценски куќи и одговорот зошто и која беше вистинската причина за раскинувањето на договорот со Кико.

Подготви: Александра БлажевскаЕксклузивно: Кико од Идол не е веќе во План Б!?   298080_357196364384497_1168117221_n


http://www.muzika24.mk/popmk/ekskluzivno-kiko-od-idol-ne-e-veke-vo-plan-b/4016/
Вратете се на почетокот Go down
https://kikotodoroskifanclub.forummk.com
 
Ексклузивно: Кико од Идол не е веќе во План Б!?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» ЕКСКЛУЗИВНО: КИКО СО НОВА РОДЕНДЕНСКА ТЕТОВАЖА
» Новата Фризура На Кико
» Кико е сам на снегот...
» Кико Или Виктор
» Новата Песна на Кико

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Христијан Тодороски :: Новости-
Отиди до: